Ami csak szem szájnak ingere, lehetőségek tengere.

HomeHome  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Latest topics

Better than I know myself
by Dorothea
2018-03-30, 16:58

Nothing, but a demon...
by Undertaker
2018-03-28, 18:19

Hey Daddy ~
by Dorothea
2018-03-22, 23:50

Leopárdbajszok
by Undertaker
2018-03-07, 20:45

Into the night
by Undertaker
2018-03-05, 21:19

Tust me brother
by Undertaker
2018-03-05, 20:57

Keep calm and love me
by Undertaker
2018-03-05, 20:57

Saját hirdetés
by Admin
2018-03-04, 00:34

Játékostárs kereső
by Admin
2017-10-20, 18:01

Plot kereső alapkód
by Admin
2017-10-20, 17:34
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (5 fő) 2017-11-25, 22:12-kor volt itt.

Share | 

Into the night

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Undertaker

Hozzászólások száma :
17

TémanyitásTárgy: Into the night   2018-03-05, 19:46

Lavi & Tykky

Wretched and divine

A hangulatom, az valahol a "pokoli" és a "hagyjatok meghalni" között ingázik, olyan óránkénti intenzitással. Abban a városban időzöm ahonnan a vonat szokott indulni, egy fél napi távolságra onnan, ahol a barátaim élnek. Barátok és család. Milyen furcsa kapcsolatok, és mégis mindkettő jelen van az életemben, még Noéként is. Mert hogy én lennék az élvezetek noéja. Persze, sokra megyek vele jelenleg, mert a Gróf úrnak hála éppen büntetésben csücsülök, mert nem sikerült végrehajtanom valamit, és szerinte módfelett pofátlan voltam vele szemben is. Pedig én csak kérdezősködtem. Road persze viccesnek találta, mint mindig. Én kevésbé, mikor a Gróf úr a torkomra markolva blokkolta az erőmet, ameddig jónak látja, ahogy ő fogalmazott. Azután eleresztett és kitett itt, mondván helyezzem magam parkolópályára, lesz időm gondolkodni. De miről?
Újabb szál cigire gyújtok rá, és az üveg whiskeym fele már elfogyott, amikor egy ismerős és nagyon nagyon kéretlen alak tűnik fel. Az a fekete egyenruha, a Fekete rendhez tartozik. A vörös haj és a kendő meg Lavihoz. Már csak ő hiányzott a boldogságomhoz, komolyan mondom. Miért nem tudott egy másik kocsmába menni? Ingerülten hajtom fel a poharam tartalmát, hogy újabbat öntsek. Remélem a pultnál marad és észre se veszi a jelenlétem. Jelen állapotomban nem tudnék vele megküzdeni, hiszen csak az a mérsékelt képességem maradt meg hogy átcsusszanjak tárgyakon. Harci erőm és lepkéim éppen... blokkolva. Mi jöhet még ma? Komolyan?

A hozzászólást Undertaker összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2018-03-07, 17:46-kor.
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése
Dorothea

Hozzászólások száma :
11
Psychara

TémanyitásTárgy: Re: Into the night   2018-03-05, 20:33

Nos, éppen semmi dolgom nincs. És ez nagyon fura érzés. Olyan régóta megy a háború a Noék és a démonok ellen, a Krónikás munkája pedig folyamatos, és most mégis nem kell mennem sehova, nem kell sürgősen ott lennem valahol. Furcsa, de nagyon jó egy kicsit leülepedni és csak gondolkozni a dolgokon, hogy mi történt mostanság. Annyi felé rohantunk a Noék ellen harcolva és olyan sok veszteségünk volt, hogy szinte már számon tartani is nehéz. Kell egy ital erre, ezért is térek be az aktuális megállónk egyik kocsmájába. És nézzenek csak oda, kit látnak a szemeim. Akarom mondani, szemem.
Tyki Mykk. És emberi alakjában van itt, amiben a barátaival együtt láttuk, tehát mostanság nem szándékozik semmi Noés dolgot csinálni. Tökéletes, hogy egy kicsit elbeszélgessek vele. Rendelek egy korsó sört és egy rövidet mellé, majd egy hatalmas rám jellemző mosollyal az arcomon huppanok le mellé.
-Nocsak, nocsak, kit sodort ide a szél... Mi járatban vagy itt kedves Tyki? -szólítom meg, és már kapok is az alkalmon, hogy belekóstoljak az italomba.
Undertaker

Hozzászólások száma :
17

TémanyitásTárgy: Re: Into the night   2018-03-05, 21:19

Lavi & Tykky

Wretched and divine

Hogyazajóégszakadnará... Szakadna ki belőlem a káromkodás, de inkább lenyelem, és nem árulom el neki hogy itt vagyok, igyekszem meghúzódni, most nem keresem a bajt, és nem akarok semmit, csak nyugalmat mert a büntimben eléggé korlátozottak a lehetőségeim, nem kockáztatom meg hogy harcba bonyolódjak egy ördögűzővel, és meghaljak. A Gróf úr csalódott lenne, és sokaknak hiányoznék azt hiszem.
Ahogy az asztalomhoz telepszik világ lazán, aranyszín szemeimmel mérem végig. Határozottan nem rossz, nagyon nem, de mégis az ellenségem, azokkal meg ugye nem kezdünk.
- Te hiányoztál a boldogságomhoz, komolyan. Miért nem tudsz a három másik szabad asztalhoz menni, miért? - kérdezem drámai sóhajjal, és meghúzom a whiskeys üvegem. Talán arra számít hogy megtámadom, vagy nem tudom, de semmi kedvem hozzá. Részegre akarom inni magam és elfüstölni egy karton cigit. Elő is szedem a zsebemből.
- Dohányzol, ördögűző? - kérdezem tőle, ahogy figyelem, ő sem épp hivatalos minőségben van itt. De miért pont itt kell lennie?! Miért?

Ajánlott tartalom

TémanyitásTárgy: Re: Into the night   

Into the night

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» [Speciális játékos küldetés] Five Night at Fred's
» Reflections - night club [21+]