Ami csak szem szájnak ingere, lehetőségek tengere.

HomeHome  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Latest topics

It's me again....
by Nezumi
2018-08-07, 20:57

Hey Daddy ~
by Grimmjow
2018-08-04, 23:45

Better than I know myself
by Grimmjow
2018-08-04, 23:08

Into the night
by Grimmjow
2018-08-04, 22:49

Grimmjow keresi...
by Grimmjow
2018-05-16, 20:09

Nothing, but a demon...
by Grimmjow
2018-03-28, 18:19

Karaktervezető igénylő
by Grimmjow
2018-03-09, 17:16

Tust me brother
by Grimmjow
2018-03-05, 20:57

Keep calm and love me
by Grimmjow
2018-03-05, 20:57

Saját hirdetés
by Admin
2018-03-04, 00:34

Játékostárs kereső
by Admin
2017-10-20, 18:01
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (7 fő) 2018-07-11, 20:49-kor volt itt.

Share | 

Keep calm and love me

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Grimmjow

Hozzászólások száma :
29

TémanyitásTárgy: Keep calm and love me   2018-03-05, 19:49

Sötét éjszakára ébredek, és nekivágok egy újabb kihívásokkal és rablásokkal teli estének hiszen bizonyos felelősségem van arra, hogy beszerezzen a tiltott szert, és később azt igencsak nagy piacon terítsem. Nem titkolom hogy sírrabló vagyok, miért tenném? Átvágok a városon, egyik árnyéktól a másikig, már rutinos vagyok ebben, nem most kezdtem az ipart, és mégis... egy másik árnyra leszek figyelmes, amint a temetőkertben bolyong. Természetesen tudom ki az a lány.
- Nohát nohát. Mit keresel éjnek évadján a temetőkertben kicsikém? Nem biztonságos hely ez... - mosolyodom el lágy, emberevő mosolyommal. Amilyen szelíd tud lenni az arcom, olyan ijesztő is. Ki mit lát.
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése
Dorothea

Hozzászólások száma :
17
Psychara

TémanyitásTárgy: Re: Keep calm and love me   2018-03-05, 20:33

Fel-alá bóklászom idekint a temetőben, mert egyszerűen már nem tudok mit kezdeni magammal. Az opera után nem mertem visszamenni a házba, de nagyon messzire sem akartam tekeregni, lévén nem ismerem a várost, sosem jártam kint. Úgy gondoltam anyukám sírboltja talán jó lesz, hogy egy ideig meghúzzam magam benne, elég zárt és mégis össze van kötve a házzal. Itt lesz időm kitalálni a következő lépést. Lépéseket hallok a sírok között és próbálom meghúzni magam az árnyékokban. Ki tudja, lehetnek vérengző sírrablók, vagy a GeneCo emberei is, de egyiknek sem kéne elkapnia, de a lépésekhez tartozó hang megszólít és felismerni vélek benne valakit.
-Graverobber? Te vagy az? -dugom ki a fejem az egyik obeliszk mögül, hogy a pillantásommal megkeressem -Nincs hová mennem és sehol sem biztonságos már…
Grimmjow

Hozzászólások száma :
29

TémanyitásTárgy: Re: Keep calm and love me   2018-03-05, 20:57

A temető, az egyik legnyugodtabb terület amit csak a városban ismerek, és nem mellesleg egy aranybánya, annak, aki tudja mit és hol keressen. Közismertebb nevemen Graverubber vagy Sírrabló vagyok, és az a dolgom, hogy a halottaktól raboljam el a drága kábítószert a zydrate nevű anyagot. Ám úgy fest, ma éjjel nem vagyok egyedül, és előbukkanok nem messze Shiloh-tól, hiszen jól tudom ki az.
- Én vagyok, de hogy ez neked jó vagy nem, az majd kiderül - mosolygok tovább és teszem a dolgom, rabolom a hullákat tovább, amíg beszél.
- Nem biztonságos? Miért nem? Ugyan ki üldözne téged? - kérdezem ahogy felszívok egy kis fiolát az anyaggal.
Ajánlott tartalom

TémanyitásTárgy: Re: Keep calm and love me   

Keep calm and love me

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Love Bites - Vámpírnaplók RPG
» Greg hálószobája