Ami csak szem szájnak ingere, lehetőségek tengere.
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:

Jelszó:

Automatikus bejelentkezés:
 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák

Hush little baby, don't you cry....
Keep calm and love me Emptyby Grimmjow
2024-03-15, 17:23

Wonho & Drake
Keep calm and love me Emptyby Grimmjow
2024-03-10, 22:33

Orion x Reno
Keep calm and love me Emptyby Grimmjow
2024-01-28, 19:14

Ready, set.... play, shoot!
Keep calm and love me Emptyby Grimmjow
2024-01-17, 19:53

Flesh and stone
Keep calm and love me Emptyby Gorduin
2023-11-26, 19:25

Deep loneliness
Keep calm and love me Emptyby Gorduin
2023-11-25, 22:28

Pretender
Keep calm and love me Emptyby Grimmjow
2023-09-07, 15:36

Orion White
Keep calm and love me Emptyby Gorduin
2023-08-29, 20:09

Alexander Northwind
Keep calm and love me Emptyby Gorduin
2023-08-29, 20:07

Ahs Hemsworth
Keep calm and love me Emptyby Gorduin
2023-08-29, 20:04

Damenadiel
Keep calm and love me Emptyby Gorduin
2023-08-29, 20:03
Top posting users this month
Grimmjow
Keep calm and love me Vote_lcapKeep calm and love me Voting_barKeep calm and love me Vote_rcap 
Gorduin
Keep calm and love me Vote_lcapKeep calm and love me Voting_barKeep calm and love me Vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (22 fő) 2022-08-02, 23:10-kor volt itt.

Megosztás
 

 Keep calm and love me

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Grimmjow


Grimmjow


Hozzászólások száma :
339
Join date :
2017. Dec. 13.

Keep calm and love me Empty
TémanyitásTárgy: Keep calm and love me   Keep calm and love me Empty2018-03-05, 19:49

Sötét éjszakára ébredek, és nekivágok egy újabb kihívásokkal és rablásokkal teli estének hiszen bizonyos felelősségem van arra, hogy beszerezzen a tiltott szert, és később azt igencsak nagy piacon terítsem. Nem titkolom hogy sírrabló vagyok, miért tenném? Átvágok a városon, egyik árnyéktól a másikig, már rutinos vagyok ebben, nem most kezdtem az ipart, és mégis... egy másik árnyra leszek figyelmes, amint a temetőkertben bolyong. Természetesen tudom ki az a lány.
- Nohát nohát. Mit keresel éjnek évadján a temetőkertben kicsikém? Nem biztonságos hely ez... - mosolyodom el lágy, emberevő mosolyommal. Amilyen szelíd tud lenni az arcom, olyan ijesztő is. Ki mit lát.
Vissza az elejére Go down
Dorothea


Dorothea


Hozzászólások száma :
42
Join date :
2018. Mar. 05.
Age :
27
Tartózkodási hely :
In my head
Avatar :
Psychara

Keep calm and love me Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keep calm and love me   Keep calm and love me Empty2018-03-05, 20:33

Fel-alá bóklászom idekint a temetőben, mert egyszerűen már nem tudok mit kezdeni magammal. Az opera után nem mertem visszamenni a házba, de nagyon messzire sem akartam tekeregni, lévén nem ismerem a várost, sosem jártam kint. Úgy gondoltam anyukám sírboltja talán jó lesz, hogy egy ideig meghúzzam magam benne, elég zárt és mégis össze van kötve a házzal. Itt lesz időm kitalálni a következő lépést. Lépéseket hallok a sírok között és próbálom meghúzni magam az árnyékokban. Ki tudja, lehetnek vérengző sírrablók, vagy a GeneCo emberei is, de egyiknek sem kéne elkapnia, de a lépésekhez tartozó hang megszólít és felismerni vélek benne valakit.
-Graverobber? Te vagy az? -dugom ki a fejem az egyik obeliszk mögül, hogy a pillantásommal megkeressem -Nincs hová mennem és sehol sem biztonságos már…
Vissza az elejére Go down
Grimmjow


Grimmjow


Hozzászólások száma :
339
Join date :
2017. Dec. 13.

Keep calm and love me Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keep calm and love me   Keep calm and love me Empty2018-03-05, 20:57

A temető, az egyik legnyugodtabb terület amit csak a városban ismerek, és nem mellesleg egy aranybánya, annak, aki tudja mit és hol keressen. Közismertebb nevemen Graverubber vagy Sírrabló vagyok, és az a dolgom, hogy a halottaktól raboljam el a drága kábítószert a zydrate nevű anyagot. Ám úgy fest, ma éjjel nem vagyok egyedül, és előbukkanok nem messze Shiloh-tól, hiszen jól tudom ki az.
- Én vagyok, de hogy ez neked jó vagy nem, az majd kiderül - mosolygok tovább és teszem a dolgom, rabolom a hullákat tovább, amíg beszél.
- Nem biztonságos? Miért nem? Ugyan ki üldözne téged? - kérdezem ahogy felszívok egy kis fiolát az anyaggal.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Keep calm and love me Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keep calm and love me   Keep calm and love me Empty

Vissza az elejére Go down
 

Keep calm and love me

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Love and trait

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Eternity Wonderland :: Nyugodj békében :: Archívum-