Ami csak szem szájnak ingere, lehetőségek tengere.

HomeHome  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Latest topics

Better than I know myself
by Dorothea
2018-03-30, 16:58

Nothing, but a demon...
by Undertaker
2018-03-28, 18:19

Hey Daddy ~
by Dorothea
2018-03-22, 23:50

Leopárdbajszok
by Undertaker
2018-03-07, 20:45

Into the night
by Undertaker
2018-03-05, 21:19

Tust me brother
by Undertaker
2018-03-05, 20:57

Keep calm and love me
by Undertaker
2018-03-05, 20:57

Saját hirdetés
by Admin
2018-03-04, 00:34

Játékostárs kereső
by Admin
2017-10-20, 18:01

Plot kereső alapkód
by Admin
2017-10-20, 17:34
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (5 fő) 2017-11-25, 22:12-kor volt itt.

Share | 

Hey Daddy ~

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Dorothea

Hozzászólások száma :
11
Psychara

TémanyitásTárgy: Hey Daddy ~   2018-03-05, 20:58

Lepillantok a papírfecnire, amit a kezemben szorongattam egész végig, mióta csak elindultam a nyugati partról. Egy ideje már készültem erre az utazásra, de egyrészt nem volt meg rá a pénzem és az időm, de még csak azt se tudtam, hova kellett jönnöm. Beletelt néhány évbe, hosszas faggatásokba, jó pár száz dollárba és több tíz órányi hackelésbe, hogy megszerezzem az infot, de végre megtaláltam. És azonnal indultam is, amint tudtam. Még repülővel is hosszú volt az út idáig, de megéri, ha az apámat látogathatom meg, akit azóta nem láttunk, hogy megfogantam… Nem kis meglepetés leszek neki, hiszen nem tud a létezésemről, talán anyámra sem emlékszik, hiszen alig párszor látogatta meg azokra a bizonyos kalandokra. Anyám akkoriban még Japánban nem volt éppen szent, ezért is történhettem én meg. Na szóval, ha már itten vagyok, akkor ideje csendesen bekopognom, vagyis rátenyerelek a csengőre és addig nyomom, amíg ki nem nyitja valaki. Anyu leírta apámat, hogyan nézett ki akkor és mutatott képet is, szóval elég biztos vagyok benne, hogy aki most elég szépen néz vissza rám az ajtóból, az az ősöm. De hogy miért is nem néz ki öregebbnek, azt érdekes módon pontosan tudom, de az legyen egy meglepetés máskorra. Rögtön el is kezdem nyomni a szöveget egy elég vidám hangnemben.
-Szia fater! Emlékszel még egy nagyon csinos japán kislányra olyan 23 év távlatából? Nem? Tudod, nagyon hosszú fekete haja volt, olyan seggig érő, és vörös csíkok voltak benne, a neve Kohana volt. Így sem rémlik? Nem. Látom a fejeden, hogy nem. Pedig fel is próbáltad párszor, de amennyire ismerlek, úgysem emlékszel arra a rengeteg csajra, akiket szerte a világban megdugtál. Akkor van neked egy érdekes hírem! Én vagyok a lányod! Na, örülsz nekem? -hadarom neki ezt mind végig. Nem, nem terveztem el, mit akarok neki mondani, ez így most jött magától. Sokakkal ellentétben nem haragszom rá, hogy nem keresett, hiszen nem is tudott rólam, de azért én meg akarom ismerni őt. Fejemet oldalra biccentve belesek mellette a házba, lila-kék hajam mandulavágású szemembe esik.
-Úúúúúú, te itt laksz? Nagyon szép! -és már be is slisszoltam mellette az ajtón, hogy körülnézzek.
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése
Undertaker

Hozzászólások száma :
17

TémanyitásTárgy: Re: Hey Daddy ~   2018-03-05, 21:24

- I wannaaaaa rooooock - adom az ütemet ahogy a kis házistúdiómban állok a gitárommal és éppen egy régi feldolgozásomat javítgatom, mert nem tetszett a gitárjátékom alatta, és ezt a számot hatmilliószor is képes lennék egymás után előadni, hiszen a hangom sem olyan rossz, voltam én rockzenész rendesen is. Bandával meg minden, apukám de jó világ volt, és de szerettem csinálni! A legjobb életérzés volt a világon, zene, buli, jó csajok és eszméletlen bulik egymás hegyén hátán. Egyszerűen imádtam, de hát egy elég feltűnő jelenség a médiában ha az ember nem öregszik. Egyszerűen imádom ezt, a vérfarkas létem egyik legnagyobb előnye hogy nem öregszem, ugyanakkor súly is lehet hiszen rengeteget költözöm, és szinte nincs olyan helye a világnak ahol nem laktam már. Most éppen ez a város jött és leteszem a gitáromat is, ahogy elhal az utolsó akkord is. Kiballagok a konyhába, hogy bontsak egy hideg sört magamnak és később folytassam tovább, de csengetnek. Ki a jóistenfasza akar tőlem és mit? Ajtót nyitok résnyire és egy japános küllemű is vadmacskát látok ott. Meow, mi? De mégis mit akarhat tőlem? Ám szóhoz se jutok, már löki is a sódert és nem mondom hogy ledöbbenek, de azért meglep.
- Oké, oké. Álljunk csak meg. Az addig rendben van hogy felpróbáltam párszor, mert gyönyörű nő volt, de mi a biztosíték rá hogy te tényleg tőlem vagy, és nem valaki mástól akihez később hozzáment? Lányom, remek, helló. Enzo vagyok, amit már úgyis tudsz, utálhatsz tovább, és örültem a találkozásnak.... - zavarom le, de be akar surranni mellettem, mire elkapom a grabancát.
- Ácsi, ácsi, nem engedtelek be - penderítem vissza, évszázados előnyöm van vele szemben, de előbb... nem akarok itt zavaró utódokat, nem én neveltem, talán úgyis utál engem.
Dorothea

Hozzászólások száma :
11
Psychara

TémanyitásTárgy: Re: Hey Daddy ~   2018-03-22, 23:50

Rie Emma & Enzo @
Ez még nekem is új, pedig elég sokmindent kipróbáltam. Nem mondom, szinte már mindenben volt részem, de apámat látni még én is először fogom. Elég szépen otthagyta anyámat, még addig sem maradt az országban, amíg anyám rájött, hogy terhes velem. Soha egy pillanatra sem bánt meg engem, de az már egy másik eset, hogy könnyebb lett volna egy rendes apával a családban. Nem a fater hibája ez, de azért na. Elég ideig hanyagolt, most már ideje lesz bepótolni a kiesett időt és nem szoktam hagyni magam.
Megérkezem, rátenyerelek a csengőre és már várom, mit fog szólni hozzám az öregem. Komolyan kíváncsi vagyok a fejére és nem is kell csalódnom. Ez valami haláli, imádom! Kéne csinálni egy képet, de még a végén leharapná a fejemet szó szerint, azt meg talán nem akarom.
-Oh, hát az elég egyértelmű. Talán neked nem látszik, de amúgy nyilvánvalóan félvér vagyok, ami máshogy nem történhetett meg, mert soha egy másik alkalommal sem volt nem japánnal anyám. Kettő, vannak bundás hajlamaim, pont mint neked. Talán nem olyan egyértelműek és én nem leszek szőrös havi egyszer menzeszkor, de a lényeget talán érted. Mi van, megleptelek? Képzeld ilyen is van. Szia Apuci! -köszönök neki megint, mert már erősen feltételezem, hogy végre leesett neki az egyértelmű. És már szöknék be mellette, mert nagyon tetszik a kéglije innen, de elkap, mielőtt beljebb juthatnék. Fene a korelőnyébe, pedig nem akartam semmit csinálni kivételesen. Megállok a vállamról lógó táskámmal karba font kézzel előtte.
-Amúgy meg rohadtul nem utállak. Nem tudtál rólam, ezért nem hibáztatlak, bár tényleg jobb lett volna egy apával felnőni, ezt nem tagadom. Viszont most akkor is kicsikarom belőled a megismerés lehetőségét, ha akarod, ha nem, szóval ajánlom, hogy engedj be, mert beszököm, ha nem -morgok rá csak úgy emberien, mert nem szeretem ám, ha "elnyomnak". Mert ez elnyomás kéremszépen! Meg akarom ismerni az apámat, nehogy már ne tehessem meg!
Ajánlott tartalom

TémanyitásTárgy: Re: Hey Daddy ~   

Hey Daddy ~

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal