Ami csak szem szájnak ingere, lehetőségek tengere.
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:

Jelszó:

Automatikus bejelentkezés:
 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák

Hush little baby, don't you cry....
Tust me brother Emptyby Grimmjow
2024-03-15, 17:23

Wonho & Drake
Tust me brother Emptyby Grimmjow
2024-03-10, 22:33

Orion x Reno
Tust me brother Emptyby Grimmjow
2024-01-28, 19:14

Ready, set.... play, shoot!
Tust me brother Emptyby Grimmjow
2024-01-17, 19:53

Flesh and stone
Tust me brother Emptyby Gorduin
2023-11-26, 19:25

Deep loneliness
Tust me brother Emptyby Gorduin
2023-11-25, 22:28

Pretender
Tust me brother Emptyby Grimmjow
2023-09-07, 15:36

Orion White
Tust me brother Emptyby Gorduin
2023-08-29, 20:09

Alexander Northwind
Tust me brother Emptyby Gorduin
2023-08-29, 20:07

Ahs Hemsworth
Tust me brother Emptyby Gorduin
2023-08-29, 20:04

Damenadiel
Tust me brother Emptyby Gorduin
2023-08-29, 20:03
Top posting users this month
Grimmjow
Tust me brother Vote_lcapTust me brother Voting_barTust me brother Vote_rcap 
Gorduin
Tust me brother Vote_lcapTust me brother Voting_barTust me brother Vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (22 fő) 2022-08-02, 23:10-kor volt itt.

Megosztás
 

 Tust me brother

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Grimmjow


Grimmjow


Hozzászólások száma :
339
Join date :
2017. Dec. 13.

Tust me brother Empty
TémanyitásTárgy: Tust me brother   Tust me brother Empty2018-03-05, 19:45

Kezdem azt gondolni hogy a lassan megöl az unalom. Midgardi mondás, még amikor arra jártam, ott hallottam, de kezdek benne hinni, hiszen ki tudja már mióta vagyok ebben az elbszott cellának nevezett kockában. Bár hála anyámnak eddig egészen kényelmessé tette, és többször is eljött hozzám, kivetítette magát hozzám, és beszélgettünk, de most már ennek is vége. Vége van. Az egésznek. És bár tagadtam hogy szerettem őt, tényleg megtettem, és most éget a hiánya, a tudat hogy már senki nem fogja rám nyitni az ajtót. Egészen szomorúvá tesz a gondolat és mérhetetlen dühöt is érzek emiatt, megölték az egyetlent, aki talán szeretett engem ebben az életben és ebben a városban, talán az egész világban. Fogalmam sincs, szétfeszít belülről ez az érzés.

A cellám darabokban, mármint ami a berendezését illeti, mindent ő hozott ide, ő kérette a kis asztalt, ő küldte a könyveket, és azt a kanapét ahol alszom. ő gondolt rám akkor is, amikor mindenki más holtan akart tudni, és ezt még én is képtelen vagyok feldolgozni. Frigga, mindig is olyan öröknek tűnt. Nonszensz hogy így halt meg. Felnyögök, megint begörcsölt a talpam, amit már véresre hasogatott a sok szilánk meg törmelék de nem érdekel. Mások nem látják, se azt hogy szaggatott a ruhám, se azt hogy csapzott vagyok, se azt hogy a gúnyos félmosolyom elhalványult. Semmit nem vesznek észre, nem engedem meg hogy lássák a fájdalmam. Senki nem kapja meg ezt az örömöt. Magamban üvöltök, belülről vérzem.
Vissza az elejére Go down
Dorothea


Dorothea


Hozzászólások száma :
42
Join date :
2018. Mar. 05.
Age :
27
Tartózkodási hely :
In my head
Avatar :
Psychara

Tust me brother Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tust me brother   Tust me brother Empty2018-03-05, 20:34

Lépteim visszhangot vernek a kopár falakon, ahogy lefelé tartok a cellák felé. Menet közben dörzsölöm meg az arcom, a köpenyem csak lóg utánam, mintha a kedvemet akarná utánozni. Mindenkinek nehéz volt ez az időszak, anyám, Frigga nélkül olyan üres a palota. Mindenkinek hiányzik, de biztos vagyok benne, Lokinak a legjobban. A testvéremnek mindig is anyánkkal volt a legjobb kapcsolata, hozzá állt a legközelebb, hiába próbáltam jó bátyja lenni. Most is ezen igyekszem, hogy jó testvére legyek és meglátogatom a cellájában. Tudom, mennyire maga alatt lehet, akkor is ha az ellenkezőjét mutatja. Hiába hiszi azt, hogy nem szeretem, nem így van. Ismerem nagyon jól.
Csendesen megállok az áttetsző fal mellett, miután intettem az őrnek, hagyjon minket magunkra. Felé fordulok, de tudom, nem fog rám nézni.
-Szervusz testvérem -szólítom meg, aztán meglátjuk mennyire lesz beszédes kedvében.
Vissza az elejére Go down
Grimmjow


Grimmjow


Hozzászólások száma :
339
Join date :
2017. Dec. 13.

Tust me brother Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tust me brother   Tust me brother Empty2018-03-05, 20:57

Nincs nagyon mit csinálnom, ez a bezártság nem nekem való, és kezdem érezni ennek a hatását. Az viszont mérföldeket volt képes rontani a kedvemen, hogy az éjtündérek vagy mik betörtek Azgardba, a palotába és megölték az anyámat. Nyilván nem csak őt, de engem csak ő érdekel az egészben és már rommá zúztam mindent magam körül, amikor az egyik őr hozta a hírt, aki kicsit is humánusabb volt velem. Még az apám sem volt képes elém állni és elmondani hogy mi történt! Gyűlölöm érte, ahogyan azért is, hogy bezáratott ide. Lehetett volna humánusabb is, azzal ha megölet. Nem szenvedtem volna sokat. Igaz, így megvan a lehetőségem arra is, hogy kijussak, de még várnom kell. Bár tervem magvait már elvetettem, csak szárba kell szökkennie.
Lépéseket hallok, így odafordulok az érkező felé. Thor mit sem láthat a cellát uraló káoszból, hiszen illuzióval fedem el, abban mindig is nagyon jó voltam, anyánk tanított meg rá.
- Nahát, nahát. Micsoda meglepetés, hogy eszedbe jutottam. Jöttél megnézni a művedet? - fogadom kissé gúnyosan ahogy szoktam, meglátjuk kibírja-e szúrós stílusom. Gyászolok. Miért lennék kedves vele?
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Tust me brother Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tust me brother   Tust me brother Empty

Vissza az elejére Go down
 

Tust me brother

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Eternity Wonderland :: Nyugodj békében :: Archívum-