Ami csak szem szájnak ingere, lehetőségek tengere.
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:

Jelszó:

Automatikus bejelentkezés:
 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák

Hush little baby, don't you cry....
Ready, set.... play, shoot!  Emptyby Gorduin
2024-03-24, 14:22

Wonho & Drake
Ready, set.... play, shoot!  Emptyby Grimmjow
2024-03-10, 22:33

Orion x Reno
Ready, set.... play, shoot!  Emptyby Grimmjow
2024-01-28, 19:14

Ready, set.... play, shoot!
Ready, set.... play, shoot!  Emptyby Grimmjow
2024-01-17, 19:53

Flesh and stone
Ready, set.... play, shoot!  Emptyby Gorduin
2023-11-26, 19:25

Deep loneliness
Ready, set.... play, shoot!  Emptyby Gorduin
2023-11-25, 22:28

Pretender
Ready, set.... play, shoot!  Emptyby Grimmjow
2023-09-07, 15:36

Orion White
Ready, set.... play, shoot!  Emptyby Gorduin
2023-08-29, 20:09

Alexander Northwind
Ready, set.... play, shoot!  Emptyby Gorduin
2023-08-29, 20:07

Ahs Hemsworth
Ready, set.... play, shoot!  Emptyby Gorduin
2023-08-29, 20:04

Damenadiel
Ready, set.... play, shoot!  Emptyby Gorduin
2023-08-29, 20:03
Top posting users this month
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (22 fő) 2022-08-02, 23:10-kor volt itt.

Megosztás
 

 Ready, set.... play, shoot!

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Grimmjow


Grimmjow


Hozzászólások száma :
339
Join date :
2017. Dec. 13.

Ready, set.... play, shoot!  Empty
TémanyitásTárgy: Ready, set.... play, shoot!    Ready, set.... play, shoot!  Empty2024-01-17, 19:53



Bright like a black diamond

Can you see that? The beauty, in the dark?

A faszom kivan már ezzel a nyavalyás Parttal, amit ilyen elbaszott Utópiának épített fel a Kalapos. Mintha ezzel bármit is megoldana, csak olcsó reményeket táplál a sok elbaszott birka agyában és ettől királynak hiszi magát. Mondjuk mindenki király itt, mert ahhoz hogy itt lehessünk, nyerni kellett a játékokon, és voltak mindenféle típusúak. Rövid időn belül rájöttünk hogy mi mit jelent és amikor játszani indultunk már taktikusan raktuk össze a csapatainkat hogy nyerhessünk. Mondjuk nekem nem nagyon kellett ilyesmi, mert én mindig a pikk játékokat szerettem a legjobban, mert abban szinte verhetetlen vagyok. Remek lövő vagyok, és szeretem is csinálni, és nem akadályoznak holmi gátlások, vagy félelem.
Előbb utóbb elfogy az ember szerencséje, és talán majd az enyém is egyszer de addig még sok játékot megnyerek és én akarom lenyomni a pikk királyt és a dámát, már ha lesz egyáltalán ilyen játék. Ha nem csak a sima számos lapokkal szopatnak és tizedelnek itt minket.
A Parton mindent lehet, így cigizi, dugni és szívni is. Néha engem is bevonz egy kis szex meg fű, de alapvetően a harcosok jellegzetességével, meghúzódok és a pofám járatom. Persze, nem véletlenül jutottam el ide ahol vagyok, mert megvan a magamhoz való eszem és csak szeretem nem reklámozni.
A fegyverem a vállamon lóg és éppen az egyik emeleti szobába tartok hogy találkozzak a társammal, akivel összeálltunk nemrég a játékban mert ugyanolyan aljas tud lenni mint én, és mellette nagyon okos.  
Chisiya..... egy fehér kígyó. Még jó hogy szeretem a hüllőket. Benyitok hozzá, mivel a folyosón ilyenkor senki sem járkál és nem tűnik fel senkinek ha egy kicsit távol vagyok.
- Chisiyyyyaaaaa.... ma mivel akarod felbaszni az agyam, heee? - lépek beljebb hozzá és az ágy szélén ülve pillantom meg. Leteszem a fegyverem - persze kéz közelben - és mellé vetődöm az ágyára.


Vissza az elejére Go down
 

Ready, set.... play, shoot!

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Eternity Wonderland :: Játéktér :: Ebbe a világba tartozom-