Ami csak szem szájnak ingere, lehetőségek tengere.
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:

Jelszó:

Automatikus bejelentkezés:
 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák

Hush little baby, don't you cry....
Orion x Reno  Emptyby Gorduin
2024-03-24, 14:22

Wonho & Drake
Orion x Reno  Emptyby Grimmjow
2024-03-10, 22:33

Orion x Reno
Orion x Reno  Emptyby Grimmjow
2024-01-28, 19:14

Ready, set.... play, shoot!
Orion x Reno  Emptyby Grimmjow
2024-01-17, 19:53

Flesh and stone
Orion x Reno  Emptyby Gorduin
2023-11-26, 19:25

Deep loneliness
Orion x Reno  Emptyby Gorduin
2023-11-25, 22:28

Pretender
Orion x Reno  Emptyby Grimmjow
2023-09-07, 15:36

Orion White
Orion x Reno  Emptyby Gorduin
2023-08-29, 20:09

Alexander Northwind
Orion x Reno  Emptyby Gorduin
2023-08-29, 20:07

Ahs Hemsworth
Orion x Reno  Emptyby Gorduin
2023-08-29, 20:04

Damenadiel
Orion x Reno  Emptyby Gorduin
2023-08-29, 20:03
Top posting users this month
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (22 fő) 2022-08-02, 23:10-kor volt itt.

Megosztás
 

 Orion x Reno

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Grimmjow


Grimmjow


Hozzászólások száma :
339
Join date :
2017. Dec. 13.

Orion x Reno  Empty
TémanyitásTárgy: Orion x Reno    Orion x Reno  Empty2023-09-09, 17:24

Orion & Reno



- Mi van? - mordulok fel ahogy szándékosan mocorgok hogy kényelmetlen legyen neki a helyzet. Legalább annyira hogy abbahagyja az álmodozást. A horkantására kissé felszalad a szemöldököm, hogy nem hisz nekem, és sértetten fordítom el az arcom tőle.
- Nem hiszed el? Na várj csak amíg jobban leszel....  -fenyegetőzöm de azért a vigyorgásom nem sokáig tudom elnyomni, meg hát nem is akarom igazán.  Miért tenném, ha éppen most vallottunk egymás előtt színt, bár még így is van amit nem mondhatok el neki. Nem lenne jó ha egy ember és egy vérfarkas... Hát faji korlátok na, és nagyon óvatosnak kell lennem vele. Nem okozhatok neki fájdalmat, még a végén.... megundorodna tőlem. Az emberek nem szokták jól fogadni ha a partnerükről kiderül hirtelen hogy valami szőrmók.
- Jó, mert tudod hogy hedonista vagyok és szeretem halmozni az élvezeteket, és ezután hogy fogom is.... - nevetek fel, de végül leszállok róla, hiszen tudom jól hogy sebesült, és nem akarok rontani az állapotán még véletlen sem. Az nem lenne túl baráti gesztus részemről, bár az ostobaságáért azért én is szívesen bordán vágnám.
- Kapcsolatom volt, azzal nem volt baj, de többnyire csajokkal, és többnyire nem is működött valami jól, mert voltak nehézségeim azzal hogy ne dugjak félre - vallom be hiszen én ilyen vagyok, ismerhet hogy a legyet is röptébe.
- Érzelem nem volt benne csak fun és így.... Azt tudom megígérni neked hogy ha elcsábítassz tisztességesen akkor szeretni foglak ameddig csak élek, de.... néha szükségem van a testiségre mással is, ezért a csajok.... Ezt tudom hogy nehéz lehet elfogadni de inkább most mondom mint később... Hogy azért nem olyan könnyű velem. Bár a családom biztos furán fog nézni ha hazaviszlek, de majd hazaviszlek azért - kuncogok fel, hiszen előre látom Dante fejét hogy mi van. Apám persze jól fogja fogadni, az a banya meg nem érdekel. Bár szerintem baja neki se lesz. Mazy meg....féltékeny lesz.
- Oh arra viszont készülj fel hogy kutyások vagyunk és több kutyánk is van, akik persze agyon vannak kényeztetve - sóhajtok fel mert imádom mindegyiket.
- Na, álmodj még.... Nem vagyok kisajátítható - nevetek fel, de aztán ránézek kicsit komolyabban is.
- Mi fáj, mivel tudok segíteni leginkább? Nyilván azon túl hogy nem ugrálok rajtad.... - kérdezem, mert ha kell valami akkor hozok neki.
- Mindegy mit szedsz? Ami nekem jó az neked lórúgás lehet de próbáljuk meg - kelek fel és kotorászok a valahol szanaszét hagyott táskám mélyén. Emberi de erős gyógyszer és szokott segíteni a telihold előtti heves fejfájáson, ami jelzi a farkas érkezését. Olyankor nem is szoktam semerre menni.
- Na, tessék. Idd meg - tartom elé a nem kicsi pirulát és a pohár vizet.   


Vissza az elejére Go down
Gorduin


Gorduin


Hozzászólások száma :
168
Join date :
2019. Sep. 04.

Orion x Reno  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Orion x Reno    Orion x Reno  Empty2023-10-01, 17:50

Elficergek kényelmesebben, pláne miután leszállt végre rólam, figyelmesen hallgatom.
- Most ezt úgy mondod, mintha eddig nem lettünk volna partiban, más nőkkel. – nézek rá tűnődve. – Szólj, ha egy magad akarsz lenni nővel, nem bánom. A férfit se, talán. De akkor te is vedd tudomásul, hogy ha olyanom van, én is elmegyek nővel, ha csinosnak találom. Ez így fair lesz, szerinted…? – szusszanok fáradtan. Jó lenne már meggyógyulni rendesen.
Elsápadok amikor arról beszél, hogy haza vinne. Még haverként sem jártam nála, többnyire csak itt lógattuk a lábunkat.
- Én… jó, ha úgy érzed. – a modern randizási ügyekben nem igazán vagyok otthon.
Amikor pedig fintorgok és ficergek, mert fáj, már ugrik is, hogy adjon valamit. Egész cuki a maga nemében.
El tudnám viselni, hogy itt legyeskedjen körülöttem olykor. Bár az is igaz, hogy mivel a rendes főzeteket nem használhatom, így lassabban is gyógyulok, ezért érzem túlságosan elviselhetetlennek az egész testem.
- Nincs gyógyszer allergiám. – nyugtatom meg, és amikor odaadja a gyógyszert, lenyelem, de fintorgok, és még a szőr is felállt a karomon, ez borzalmas!
- Blehhhheefeeej! – nyújtom felé a poharat ,és cuppogok mint egy vénasszony. Hol a narancslevem?
- Bent is alszanak az ágyadban? – nem, egyáltalán nem vagyok allergiás, rettegek tőlük.
A vérfarkasokat meg felgyújtom, ha nem békés szándékkal közelednek hozzám. Ez ám a profizmus. Nem beszéltünk még eddig az állatairól, látszik, hogy én nem tartok, még egy halat sem lennék képes életben tartani az életmódom miatt, eléggé halas vagyok így is.
- Biztos rendes kutyák lehetnek, te sem vagy olyan ökör… kivéve amikor nyilvánosan smárolsz a show kedvéért. – húzom az agyát. Nem, nem fogok most kitérni arra ,hogy milyen a kapcsolatom a kutyákkal, nem akarom ,hogy ezzel húzza az agyamat, és cikizzen.
-Örülök, hogy itt vagy, de egyébként ha menned kell suliba, vagy haza, nyugodtan menj haza, pár órát , fél napot is simán eltudok lenni egyedül. A wc-be még magam is ki tudok menni. Kaját tudok rendelni ,ha éhes lennék… - nem mintha a terhemre lenne ,de azért nem ártana az otthoniakkal is beszélnie, szerintem. Hiszen ő még nem olyan szabad mint én ,és örülök, hogy a családjával jóban van.[/color][/color]
Vissza az elejére Go down
Grimmjow


Grimmjow


Hozzászólások száma :
339
Join date :
2017. Dec. 13.

Orion x Reno  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Orion x Reno    Orion x Reno  Empty2024-01-28, 19:14

[dohtml]
Orion & Reno



Hagyom mocorogni, és leszállok róla, bár még mindig ott tartok hogy megfojtogatnám ha nem lenne eleve lerozzanva, mert így nincs értelme igazán. Pedig nagyon szívesen folytatnám a kínzását még.
- Persze, voltunk abba, csak akkor még nem volt komoly. Mármint nem tudtam hogyan érzel ezzel kapcsolatban, de ez szerintem így fair. Testiség az más, és lesz hogy élvezem a szexet mással, de veled járok akkor veled járok és téged foglak szeretni, tekintve hogy elviszel randizni meg ilyenek.... - vigyorodom el, ahogy mászkálok és a táskám keresem amibe benne vannak a gyógyszereim is. Egy két fájdalomcsillapító, már csak azért is hogy embernek látszódjak és mindenféle ilyesmit tartok magamnál, pedig a felére nem is lenne szükségem igazán, de kell hogy embernek látszódjak és el is higgyék rólam hogy az vagyok.
- Majd valamikor megejtjük. A családom modern gondolkodású és elfogadó szóval nem lesz baj belőle. Nem kell visszafognom magam, tudják hogy biszex vagyok és azt is hogy néha kissé csapongó -magyarázom neki ahogy a kezébe adom a gyógyszert és egy kis pohár vizet. Ennyiben ki is merül a jótékonykodásom, mert azért még nem teljesen tettem túl magam azon hogy majdnem megölette magát ez az agyalágyult.
- Ne fújjogj, ez legalább kiüt egy időre - ciccegem le ahogy leteszem az üres poharat.
- Mazy igen. Mindenkihez bemehet minden kutya de nyilván mind a gazdájukkal vannak a legszívesebben. Sokat vannak kint, és amolyan kinti bentiek. Persze néha a legjobb ha Mazyn alszom el, mint interaktív kispárna és istenien melegít - kuncogok fel, hiszen nem épp kis darab jószág, de simán fel tudom venni mint egy gyereket. Olyankor nyugodtan hagyja magát.
- Az más, a kutyákkal szemben komolyság kell - nevetek fel ahogy piszkál, de nem veszem magamra. Imádom őket.
- Megyek majd. Még van egy kis időm, aztán a fater felszed és együtt megyünk haza. Kb... ööö még egy másfél óra. Aztán itt hagylak - nézek rá az órámra hogy mikor végez Matteo és jön értem. Állandó, napi kapcsolatban vagyok vele. Még Orion se tudja hogy nem a valódi családom, és anyám sose kerül szóba köztünk.


[/dohtml]
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Orion x Reno  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Orion x Reno    Orion x Reno  Empty

Vissza az elejére Go down
 

Orion x Reno

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Reno Dazzaro
» Orion White

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Eternity Wonderland :: Játéktér :: Saját elme szülötte vagyok-