Ami csak szem szájnak ingere, lehetőségek tengere.
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:

Jelszó:

Automatikus bejelentkezés:
 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák

Hush little baby, don't you cry....
Kerek egész  Emptyby Gorduin
2024-03-24, 14:22

Wonho & Drake
Kerek egész  Emptyby Grimmjow
2024-03-10, 22:33

Orion x Reno
Kerek egész  Emptyby Grimmjow
2024-01-28, 19:14

Ready, set.... play, shoot!
Kerek egész  Emptyby Grimmjow
2024-01-17, 19:53

Flesh and stone
Kerek egész  Emptyby Gorduin
2023-11-26, 19:25

Deep loneliness
Kerek egész  Emptyby Gorduin
2023-11-25, 22:28

Pretender
Kerek egész  Emptyby Grimmjow
2023-09-07, 15:36

Orion White
Kerek egész  Emptyby Gorduin
2023-08-29, 20:09

Alexander Northwind
Kerek egész  Emptyby Gorduin
2023-08-29, 20:07

Ahs Hemsworth
Kerek egész  Emptyby Gorduin
2023-08-29, 20:04

Damenadiel
Kerek egész  Emptyby Gorduin
2023-08-29, 20:03
Top posting users this month
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (22 fő) 2022-08-02, 23:10-kor volt itt.

Megosztás
 

 Kerek egész

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Grimmjow


Grimmjow


Hozzászólások száma :
339
Join date :
2017. Dec. 13.

Kerek egész  Empty
TémanyitásTárgy: Kerek egész    Kerek egész  Empty2020-12-28, 11:18


Wei Ying & Lan Wangji



A Gusu Lan klán otthonát, mindig csodálatos helynek tartottam, függetlenül attól hogy én itt nőttem fel. Minden részét ismerem, mert csak azt lehet uralni, amit az ember ismer és nekem jól kell ismernem mindent. Ezt várják el tőlem, és ezt a példát állították mindig elém. A bátyám után nekem is mindig az élen kellett járnom és ez sokszor fárasztó volt.
Wei Yingre nézve azonban, eszembe jut hogy tettem a múltban számos olyan dolgot is, ami a klán szabályaival és elveivel nem volt összhangban, és ezek miatt nem is szégyellem magam. Megtettem, mert kiálltam egy olyan ügy mellett, amiben mások nem hittek, de én láttam amit ők nem. A halála után sokáig sajgott a lelkem, mert ő volt az aki... akit tiszteltem. Megtette azt, amire nekem nem volt bátorságom és ezért csodálom őt. Szembe mert menni az elvárásokkal és nem félt attól hogy megtegye amit meg akart. Én nem voltam ilyen bátor és ez az ami miatt igazán szégyenlem magam saját magam előtt is.
Eltökéltem hogy a halála után nem követek el több ilyen hibát és ha lehetőségem adódna rá, mellette állnék a döntéseiben. Most pedig, bár senki nem hitte hogy ez lehetséges, ismét itt van a Csendes szobámban pihen. A saját lakrészemben, mert nem téveszthetem szem elől többé. Nem engedem meg.
Az előttem heverő hangszeremre nézek, és halkan játszani kezdek rajta. Nem akarom felébreszteni feltétlenül, de az a dallam... Nem tudok megszabadulni tőle, és mindig is rá emlékeztetett. Ahogy megmoccan, felé fordulok.
- Wei Ying? Felébredtél? - kérdezem tőle. Yi városban történtek után eléggé kimerült, és rá fért a pihenés bőven. Odalépek az ágya mellé, és a szélére telepszem.
- Hogy érzed magad? - érintem meg a homlokát, hogy a lázát ellenőrizzem gyorsan. Szerencsére hideg.



Vissza az elejére Go down
 

Kerek egész

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Eternity Wonderland :: Nyugodj békében :: Archívum-