Ami csak szem szájnak ingere, lehetőségek tengere.
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:

Jelszó:

Automatikus bejelentkezés:
 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák

Hush little baby, don't you cry....
Harald Lykken - Thrym  Emptyby Gorduin
2024-03-24, 14:22

Wonho & Drake
Harald Lykken - Thrym  Emptyby Grimmjow
2024-03-10, 22:33

Orion x Reno
Harald Lykken - Thrym  Emptyby Grimmjow
2024-01-28, 19:14

Ready, set.... play, shoot!
Harald Lykken - Thrym  Emptyby Grimmjow
2024-01-17, 19:53

Flesh and stone
Harald Lykken - Thrym  Emptyby Gorduin
2023-11-26, 19:25

Deep loneliness
Harald Lykken - Thrym  Emptyby Gorduin
2023-11-25, 22:28

Pretender
Harald Lykken - Thrym  Emptyby Grimmjow
2023-09-07, 15:36

Orion White
Harald Lykken - Thrym  Emptyby Gorduin
2023-08-29, 20:09

Alexander Northwind
Harald Lykken - Thrym  Emptyby Gorduin
2023-08-29, 20:07

Ahs Hemsworth
Harald Lykken - Thrym  Emptyby Gorduin
2023-08-29, 20:04

Damenadiel
Harald Lykken - Thrym  Emptyby Gorduin
2023-08-29, 20:03
Top posting users this month
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (22 fő) 2022-08-02, 23:10-kor volt itt.

Megosztás
 

 Harald Lykken - Thrym

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Gorduin


Gorduin


Hozzászólások száma :
168
Join date :
2019. Sep. 04.

Harald Lykken - Thrym  Empty
TémanyitásTárgy: Harald Lykken - Thrym    Harald Lykken - Thrym  Empty2022-06-03, 19:55

HaraldLykken ;;
Charlie Hunnam Fegyverkereskedő Óriás KERESETT / CANON


Thrym VAGYOK
800+

Dühös ;
a családom szerint

Hidegvérű ;
az ellenségeim szerint

Hatékony ;
szerintem



 
A múltad meghatároz, de nem lehet teher
minden a mély felszín alól
Mit látsz? Az a helyzettől és az alkalomtól függ. De, remélem át érzed a probléma mélységét, ha egy csapat öltönyös közt végül edző ruhában jelenek meg, egy olyan eseményen, ahol épp azt tárgyalom meg magammal, hogy az értem tett szolgálataid megérik-e még a további létet, vagy búcsúzhatsz, és hited szerint távozhatsz oda, ahova épp imádkozol. Nem érdekel.
Magas vagyok, az átlagembereknél is magasabb, mennyivel? Nem érdekel. A szemeim kékek, ám ha az erőm is használom, jég kékké változnak. Szőke a hajam, és a szakállam is, szoktam borotválkozni is, ekkor elég fiatalnak látszom, és gyakran tévesztenek össze bármelyik fogdmegemmel. Ezt, nem szeretem, és hamar a tudomásodra is hozom,de akkor már késő.
Elég kifejező tudok lenni az arcommal, de egy mosoly után is képes vagyok kitépni a torkod, vagy átszúrni egy jég dárdával.

Nem szeretem a forró levest, csak a langyosat, vagy a hideget. Igazából, semmit sem, ami túl forró.
Szeretem a jégrémet, és a telet.
Egyáltalán nem szeretem, ha visítoznak a közelemben.
Szeretek én bárkit is, magamon kívül? Volt…régen. Ne kérdezz többet.

Mi volt az erényem? Kitartó vagyok, céltudatos, és akaratos, ha valamiket eldöntök, mindet véghez viszem, nem kell félteni.
Haragos vagyok, persze, ha vérig sértenek, azt nem felejtem, főleg ,ha bolondot csinálnak belőlem. Ezen nem egyszerű túl lendülni. Mások a hó alá söprik, én nem. Fogom, építek belőle egy kibaszott hóembert ,és csak pakolom, és pakolom rá az érzéseimet, míg akkorára nem nő, hogy az szét nem robbantja egész Asgardot. Megszívták, hogy rossz óriással kezdtek.

Bizalmatlan vagyok, elmúltak már azok az idők, amikor bárkiben is megbíznék, annyiszor vertek át, hogy csak azt hiszem el, amit én csináltam, mondtam. Mások felé mindig bennem van a kétely, és jegesen szurkál.
Mit sem segít ezen az, hogy eléggé önimádó vagyok, ebből kifolyólag, nem mondanám magamat szerénynek sem, s bár szerelmes is akartam lenni ,vagy szerelmes voltam? Nem tudom, de gyengédebb érzéseket tápláltam Freya istennő iránt, mint magammal szemben. Azt a fajta érzést, ami azt mondatja a jégóriással is, hogy na, ebbe a nőbe jó lenne elvetni a magjaimat, mert talán kissé meglágyítani a jeges szívem, nem annyira , hogy elolvadjak, de épp egy kicsit.
Végül is, Thor és Loki volt az, aki megjelent a ceremónia napján, mert… rá jöttem. Freya sosem szeretett volna belém,és ez kicsit fáj, de nagyjából túl lendültem a dolgokon, nagyjából. Egy pszichiáter talán azt mondaná, hogy kényszeres vagyok. De mit nekem a kényszeresség? Csak az önérzetemen esett csorba. Azt pedig könnyen el lehet intézni, az átokkal. Egyetlen rohadt istenre se fognak emélkezni. Persze, itt jön megint a képbe, Loki. Ő…egyszer már átvert. Norna, pedig… kényszerű szövetség, de a kezemben a fegyverrel, hatásos csapást fogok mérni az istenekre! A fogaskerék beindult.
Ezen kívül, a személyes bosszúmon kívül, kereskedek is, régiségekkel, egyébként pedig, valahogy be kell csempésszem a fegyvereket, ha olyan szállítmány jön, amúgy meg , ne kérdezd, hogy honnan van, csak az a lényeg,hogy amit kértél, megkaptad. Innentől kezdve, pofa alap állásba, és fizess.
 

 
Mindenkiben rejtőzik egy történet
meséld el a tiéd
IMegvan az, amikor az isteneknél is hatalmasabb lény vagy? Nem a visszafogottságodról, és a meghunyászkodásról vagy híres, egy a náluk is erősebb lényként? Amikor az alantasoknak fegyvereket kellett kovácsoltatniuk, hogy egyáltalán a nyomunkba tudjanak érni, és harcba szállni ellenünk? Amikor ott ülsz, a trónodon, az órásaid istenítenek, te pedig egy nárcisztikus, önimádó, alak vagy? Mindemellett, azért a néped mégis tiszteled, és megadod nekik, ami jár? Az is megvan, ahogy harcolsz velük, értük az istenek ellen? Nem, nincs meg, neked hogy is lehetnének efféle emlékeid, tapasztalataid, de nyomorult szar darab?! Csak arra voltam jó, hogy meglopj, pedig... vigyáztam a családodra is.
Ymirtől származom, de ezt mélyen eltitkolom, hiszen a regék csak a nagy ázokról szólnak, az órásokról nem. De, ezt kevésbé bánom. Mondhatnám, hogy amikor még fiatal voltam, és naiv, akkor át tudtak verni, és meg is tették.
Egyszer voltam szerelmes az életben, és mégis csúfot űztek belőlem, valaha volt egy elképzelésem, hogy az esküvővel talán a két faj békét lelhet, de nem! Addig már nem jutott el az eszükig, ezeknek a végletekig magasztalt agyhalottaknak, hogy egy egyesüléssel, véget lehetne vetni az esztelen harcoknak. Valamikor még, reméltem. De… most már nem. Kinőttem ezt a mindenkiben higgyünk, és tudjuk, hogy ártatlan, és adjunk egy esélyt. Nem!
Az esküvő napján, amire reméltem, hogy maga Freya jön el, miután elloptam Thor kalapácsát, a Mjölnirt… az esküvő napja véres nász lett. A szűk családi körömet kiirtotta a három istenség. De a fő élvezője ennek az egésznek, Thor volt, a rohadt kecske vagonjával. A szűkebb családi körömet is lemészárolták, csak a dühöm, és a csalódottságom volt az, ami táplálta a harci indulataim amely egyre nagyobb, és nagyobb lett. Mindent elsöprő erővel bírtam, mégis visszavonulót kellett, hogy fújjak.
Akkor , akkor talán azt hitték, hogy meghaltam. De, hosszú életű vagyok, nem kell nekem az, hogy öt percen belül megoldódjon az istenek problémája, tudok várni.
Csak a megfelelő idő kell, a terv, és persze a lehető legkevesebb bajtárs, aki tudjon erről.
Azt mondod, hogy hülye vagyok? Te…nyomorult halandó, nincs is annyi időd, hogy a baszáson, és a pénzhullatáson kívül komolyabb, magasztosabb gondolatokkal állj elő, mint a családi vérbosszú, és az önérzeteden esett csorba kiköszörülése. Azokat a rohadt isteneket el kell feledni! Mi történt mellettük? Semmi! Meg sem érdemlik, hogy bárki regékbe foglalja a nevüket!
Elmondtam, nem? Semmi rosszat nem tettem, csak szerettem volna egy istennőt, erre mit csináltak? Átvertek, és még ki is véreztették a rokonságomat.
Csodálkozol, hogy elpattant bennem valami?
Eredj, térdelj le és számolj tízig, nyisd ki a szemed, és jól figyelj. Loptál tőlem, megkárosítottál. Azt gondolnád, hogy egy-két fegyverrel kevesebb, és nem veszem észre? Mit gondoltál? Azok, akiknek eladtad? Igen, itt vannak ők is.
Nézz a gyereked szemébe, nézz az asszonyodéba. Jól nézd meg őket.
Érzed, ahogy a jég a földhöz szegez? Igen, ők már derékig megfagytak. Arra sincs erejük, hogy megszólaljanak.
Érzed, ahogy itt térdelek a hátad mögött? Elvághatnám a torkodat, az övéket is, de nem fogom megtenni, élvezem, azt, ahogy kínlódsz. Ahogy próbálkozol!
Nézd már mit csinálsz?! Eltörted a karod, most, ha ez kiolvad, takaríthatok! Azt akarod, hogy takarítsak is? Nem volt elég, hogy loptál, megkárosítottál? Még az utolsó leheleteddel azt hiszed, hogy takarítok is utánad?!
Várj, valamit nyöszörög a fiad… és az asszony is, már teljesen megfagyott az arcán a könny.
Érzed, ahogy az ereidben megfagy a vér? Centiről centire, ahogy vándorol a testeden a jég?
Tessék? Nem hallom, hogy ki kéne vegyem a szájpecket?
Ásítottam? Igen, rohadtul unalmas vagy,a hogy itt mászol zokogva, én pedig éhes.
Csettintek, és a három alak egyszerre robban jégszilánkokká, visszanézek még a területre, majd az embereimre hagyom a tisztogatást.

- A főnök? Úristen! Megint ki van akadva!
- Jobb, ha nem kerülsz a szeme elé!
- Hé, áll meg!

Nem hiszem, hogy jól tettem, hogy belépek hozzá, de mégis jelentenem kell neki, akkor lépek be az ajtón, amikor a három test szétrobban, a szemei jégkékek, ahogy, a tartása, királyi és határozott, mit sem változott az évszázadok során. Erős, acélos akaratú és hideg, mint a jég, amelyet birtokol. De azért vagyok, hogy őt szolgáljam. Nem fogok meginogni a tekintetétől, még ha az lenne az utolsó lélegzetvételem, akkor sem. Kiemelt a halálból, és tovább gördített az úton. Azon az éjjelen, még én is meghalhattam volna, ahogy a többi rokonom is, Thor keze által. A családom becsülete a tét, és megígérte, hogy eljön még az óriások kora.
- Királyom! – lépek közelebb hozzá- Meghoztam az ebédjét, és megérkezett a következő szállítmány is. – átnyújtom neki az ételhordókat, és hátra lépek.
- Mondatam már, hogy ne szólíts így!  Thrym, vagy Harald. – csóválja a fejét, és elindul, az irodába. Ahogy tovább lép, látom a magányt, és a megközelíthetetlenséget az arcán, a szemeiben. Hatalmas terhet hordoz a vállain, de erős, és sosem roppan meg a súlya alatt. Ezért sem bánom, hogy őt szolgálom.

Vissza az elejére Go down
 

Harald Lykken - Thrym

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Eternity Wonderland :: Kezdetek :: Karaktervezető :: Gorduin cuccai-