Ami csak szem szájnak ingere, lehetőségek tengere.
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:

Jelszó:

Automatikus bejelentkezés:
 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák

Hush little baby, don't you cry....
Késői látomás Emptyby Gorduin
2024-03-24, 14:22

Wonho & Drake
Késői látomás Emptyby Grimmjow
2024-03-10, 22:33

Orion x Reno
Késői látomás Emptyby Grimmjow
2024-01-28, 19:14

Ready, set.... play, shoot!
Késői látomás Emptyby Grimmjow
2024-01-17, 19:53

Flesh and stone
Késői látomás Emptyby Gorduin
2023-11-26, 19:25

Deep loneliness
Késői látomás Emptyby Gorduin
2023-11-25, 22:28

Pretender
Késői látomás Emptyby Grimmjow
2023-09-07, 15:36

Orion White
Késői látomás Emptyby Gorduin
2023-08-29, 20:09

Alexander Northwind
Késői látomás Emptyby Gorduin
2023-08-29, 20:07

Ahs Hemsworth
Késői látomás Emptyby Gorduin
2023-08-29, 20:04

Damenadiel
Késői látomás Emptyby Gorduin
2023-08-29, 20:03
Top posting users this month
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (22 fő) 2022-08-02, 23:10-kor volt itt.

Megosztás
 

 Késői látomás

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Grimmjow


Grimmjow


Hozzászólások száma :
339
Join date :
2017. Dec. 13.

Késői látomás Empty
TémanyitásTárgy: Késői látomás   Késői látomás Empty2019-08-18, 21:50



Tessa & Will

Wretched and divine

Álmatlanul forgolódok az intézetben, ami lassa az otthont jelenti számomra, hiszen a sajátomat hátrahagytam évekkel ezelőtt, és nem tudom megmondani mikor ne gondolnék arra, mi lett volna ha minden máshogy alakul és én most nem itt lennék hanem a családi házunknál és olyasmikkel foglalkoznék amivel normális esetben kellene. Ám mindezt én magam mögött hagytam, mikor idejöttem hogy megmentsem a családomat. Önmagammal együtt persze, de itt annyi minden ért már és most ez a nőszemély, aki boszorkánymester is egyben meg nem is. Összezavar mert idegesítőnek találom, és mégis olyan műveltnek aki érti az utalásaimat és legalább annyit olvas mint én. Nőben kifejezetten ritkaság az ilyen. Szöges ellentéte Jesamine-nak aki a divatos ruhácskáinál tovább nem lát, és ezzel kiidegel szerintem minden hímneműt az intézetben. Velem az élen.
Nem tudok aludni, és a könyvtárban heverek az egyik bőrkanapén, félig lelógatva a csizmás lábam róla. Fekete gyakorló ruhában vagyok és a hajam már megint hosszabb a kelleténél, és nem bírok megmaradni a szobámban mert ide hallom Jem szívszaggató gyakorlását, a hegedűjén, ahogy néma kiáltásként hasít az éjbe és nem bírom.
Gyűlölöm hogy ennyire gyenge, és hogy ennyire függenie kell a jinfentől, átkozott démoni méreg! Megöli a legjobb barátomat, és ezzel engem is meg fog. Ha ő meghal, akkor bennem is valami véget fog érni ezzel tisztában vagyok. Nem is értem miért vállaltam el hogy a parabatai-a leszek. Ja, de. Mert kicsikarta belőlem.
- Nyomorult.... - nyögök fel ahogy az arcomra ejtem a könyvet. Nem számítok semmire és senkire a magányomban hiszen mindenki alszik. Charlotte Henryvel, Tessa egyedül, és Jem.... nos Jem nem alszik, mert gyakorol. Teljesen egyedül vagyok, és így végül a zongorához telepszem le, hogy én is gyakoroljak.


Vissza az elejére Go down
 

Késői látomás

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Eternity Wonderland :: Nyugodj békében :: Archívum-