Ami csak szem szájnak ingere, lehetőségek tengere.
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:

Jelszó:

Automatikus bejelentkezés:
 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák

Hush little baby, don't you cry....
What the hell are we doing here?  Emptyby Gorduin
2024-03-24, 14:22

Wonho & Drake
What the hell are we doing here?  Emptyby Grimmjow
2024-03-10, 22:33

Orion x Reno
What the hell are we doing here?  Emptyby Grimmjow
2024-01-28, 19:14

Ready, set.... play, shoot!
What the hell are we doing here?  Emptyby Grimmjow
2024-01-17, 19:53

Flesh and stone
What the hell are we doing here?  Emptyby Gorduin
2023-11-26, 19:25

Deep loneliness
What the hell are we doing here?  Emptyby Gorduin
2023-11-25, 22:28

Pretender
What the hell are we doing here?  Emptyby Grimmjow
2023-09-07, 15:36

Orion White
What the hell are we doing here?  Emptyby Gorduin
2023-08-29, 20:09

Alexander Northwind
What the hell are we doing here?  Emptyby Gorduin
2023-08-29, 20:07

Ahs Hemsworth
What the hell are we doing here?  Emptyby Gorduin
2023-08-29, 20:04

Damenadiel
What the hell are we doing here?  Emptyby Gorduin
2023-08-29, 20:03
Top posting users this month
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (22 fő) 2022-08-02, 23:10-kor volt itt.

Megosztás
 

 What the hell are we doing here?

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Grimmjow


Grimmjow


Hozzászólások száma :
339
Join date :
2017. Dec. 13.

What the hell are we doing here?  Empty
TémanyitásTárgy: What the hell are we doing here?    What the hell are we doing here?  Empty2019-09-29, 18:52


Maxim && Alexei
• • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • •
You can't see that? The beauty, of the dark?

- Ezt nem hiszem el bazdmeg. Most tényleg képes voltál kirángatni az isten fasza mögé is, mert neked ma a nünüke a szerencseállatod?! - háborodok fel sokadjára is amikor egy nagy zöld rét mellett parkolja le a kocsit. Az övével jöttünk mert én álmos vagyok vezetni, és nem is akartam ilyen hülyeségekre pazarolni a benzint.
Igazából néha csak sodortatom magam az árral, és most éppen Maxim hülyeségének hullámán szöfözök. Rá van gyógyulva arra az idióta horoszkópra és nem bírom lerobbantani róla hogy nehogy már valami csaló hülye mondja meg milyen napja lesz, mert a csillagok épp rossz szögben állnak.
Elgondolkodtató hogy miért is jöttem el, vele de végül is... nem igazán vannak barátaim és ez a gyökér éppen nem kérdőjelez meg semmit amit csinálok, csak rákontrázik sokszor és ez kellemesen üdítő a többiekkel szemben.
Unottan csatolom ki magam és bakancsos lábammal keményen dobbanok a rét szélén. Fekete farmer és szürke póló, dzseki. Semmi extra. A hajam se kötöttem fel, így sokkal jobban szeretem hordani, de néha felgumizom hogy ne lógjon a pofámba. Zavaró tud lenni, bár elég ritkán. Kinyújtózkodom, csak úgy recsegnek ropognak a csontjaim, ahogy jólesően nyögök fel. A szex se esne most jobban, mint ez.
A városon kívül járunk, de hát akit megöl az unalom, az tegyen ellene, és Tatjana így is megtalált már egy feladattal amin több mint eleget kattogok, hogy mégis hogyan kéne kezdenem az egészet, mert megtalálni a legkönnyebb része lesz.
- Na, mivan már, mássz ki a pofámból - pislogok, és hátrahőkölök ahogy egész közel látom a vigyorgó ábrázatát. Jah, nyilván elbambultam és nem vettem észre hogy beszél hozzám. Hát ez elő szokott fordulni. Nem mindig vagyok teljesen itt fejben, és ilyenkor hallgathatom a nyilvánvaló morgolódását is.
- Jó, mindegy ne ismételd meg. Biztos nem volt fontos ha nem hallottam elsőre - vigyorodom el gonoszkásan, csak hogy provokáljam, és elindulok előre.


♪ Zene
▼▲▼▲

Vissza az elejére Go down
Honeyfish


Honeyfish


Hozzászólások száma :
37
Join date :
2018. Nov. 26.

What the hell are we doing here?  Empty
TémanyitásTárgy: Re: What the hell are we doing here?    What the hell are we doing here?  Empty2019-10-20, 20:32

Alexim
Don't mess with me 'cuz I'll skin you, kill you and I'll destroy your whole fuckin' family

Ez nem jóóó, ez nem jóóó, lassan kifutunk az időből, úgyhogy legalább úgy taposom a gázpedált, mint a Nascar fenegyerekei. Najó, igazából azok is elcseszett pudingok hozzánk képest, de jól hangzott. Balra kettő, vissza három, padlógáz, aztán majdnem túlmentem az úti célon, úgyhogy satufék. Szerintem még a sünök is alkalmaznának autós üldözésekhez. Alex véleménye meg nem releváns. Nagyon nem.
- Most mit picsogsz? Úgysincs jobb dolgod.-
Picsaprincess most kicsit morcimarci, de majd ha felhajkurásztuk a fél mezőt, majd kiszellőzik az áporodott levegő a fejéből. Röhögve figyelem ahogy kimászik a kocsiból és megropogtatja magát, de azért én is követem a példáját. Jól esik ez, mégis csak 20-30 percet autókáztunk, szőrös dögök nem ehhez vannak szokva.
- Ok, mondom a tervet. Kék nünükét keresünk, mert akkor gigamega szerencsém lesz, szóval kéket keress. Átküldtem telón a képet róla, ha esetleg kiment volna a szivacs fejedből hogy néz ki. Ha egy óra után sem találunk semmit, akkor felgyújtjuk a gecibe és csak kirepülnek a tűz elől. -
Vonom meg a vállam, de ez baszom a száját rám se bagózik. Hátrasimítom a copfba kötött sérómat még egyszer, és a fekete bőrkabit még visszabaszkudom az ülésre. Lesimogatom a fekete pólót a hasamon, miközben körbenézek. A zombifagylalt pedig a pólómon agyhalott módján bámul a susnyásra.
- Kúva nagy ez a cucc. Hahó... hozzád pofázok nyegleó.
Állok be egészen a képébe és ott vigyorgok, mikor végre megunja, hogy zavarom a kényes auráját. Lehet nem látszik, de amúgy mi jó haverok vagyunk. Annak kell lennünk, a horoszkóp is megmondta, hogy bomba páros vagyunk. ez teljes mértékben igaz, hiszen sehol sem marad kő kövön, ha mi ketten odakerülünk. A pofátlankodása egy vállba bokszolás érdemel, amolyan finom és nőiesen. Tehát remélhetőleg lila foltja lesz utána.
- Nyalom a hangod. Végre figyelsz. Szal elmondom még egyszer, kék nünüke kell! Értve? Te indulj el arról, én meg megyek erről, ha találsz egyet ordíts.-
Mutatok bal kezemmel jobbra, majd jobb kezemmel balra, miközben magyarázok.
Vissza az elejére Go down
Grimmjow


Grimmjow


Hozzászólások száma :
339
Join date :
2017. Dec. 13.

What the hell are we doing here?  Empty
TémanyitásTárgy: Re: What the hell are we doing here?    What the hell are we doing here?  Empty2019-10-20, 20:32


Maxim && Alexei
• • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • •
You can't see that? The beauty, of the dark?

Vagy valami fél órát rohadunk a kocsiban mire egy város széli beépítetlen területet találunk. Illetve, eddig is tudtam hogy itt van, mert előtte megnéztem a térképen hogy hová az anyám kínjába kell jönnünk és van gps a telefonomon is. Mondjuk, szerencsére nem tűnt olyan hosszúnak az út mert ennek a fasznak legalább olyan jó zenei ízlése van mint nekem, és felváltva kapcsolgattuk a zenét, és elbuliztunk ott a kocsiban.
- Ez igaz. Bár, lehetne és ami azt illeti lenne is, csak még nem találtam ki hogyan álljak neki. Emlékszel még az eredeti falkára? - kérdezem ahogy rápillantok, elgodolkodva. Max mindig normálisabb volt hozzám képest, rejtelem hogy mégis mi a tökömért hagyta az egészet hátra, és jött velem a kannibál falkához, de mivel elég erősnek bizonyult így Andrzej befogadta és ő is a falka teljes értékű tagja lett.
Kinyújtóztatom a tagjaim, nem mintha annyira elgémberedtem volna, de jól esik és azt se bánom hogy recseg ropog a nyakam és a vállam.
Jó egek, mennyi dolgom lenne, de micsinálok? Mit? Itt baszom a rezet hogy valami istenverte bogarat találjak ennek a szerencsétlennek mert azt írta a horoszkóp. Hányszor, de hányszor verekedtünk már meg hogy verje ki a fejéből ezt a hülyeséget de szerintem csak hülyébb lett szóval inkább nem ütöm jobban.
Valamicske azért eljut hozzám amit mond és még mindig ki vagyok borulva azon hogy hogy lehet egy bogárnak, méghozzá ronda bogárnak olyan neve hogy nünüke. Mi ez bazdmeg, nonszensz!
Beleáll a képembe és pislogok párat mielőtt eltolnám hogy ne a vigyori pofáját kelljen már bámulnom.
- Jól van már mondtam hogy megnéztem mi a szent szar ez a kis nyomorult. Egy óra, nem több és nem kevesebb és óra indul! - jelentem ki ahogy belövöm az órámon a visszaszámlálót. Ha nem találunk ilyen akármit, akkor szalonnát sütünk a tarlótűzön.
A kocsiba dobom a dzsekit, és elindulok random az egyik irányba, még véletlen sem arra amerre mutat és hasra vágódom a gazdban. Természetesen, mindezt azután hogy derékon rúgtam a váll boxolásért. Mert haverok vagyunk. Vagy mi. Sosem voltam túl jó a társas kapcsolatokban.
- Hogy én mégis miért csinálom ezt - sóhajtok fel, miközben elkezdem pásztázni a földet. Föld, fűszál, valami gaz. Szúrós geci. Hangyák, és egy pók. Valami szürke bogár, de egyik se hasonlít arra a képre. Elő is kaparom a telefont és nézegetem.
- Nem lehet hogy ledöglöm egy órára ez a kis geci meg idejön szépen hozzám? - szólalok meg úgy hogy ő is hallja, és tőlem pár máterre szőkéllik a feje. Elég elvetemült feje van néha, de.. még mindig jobb mint én. Legalábbis, azt hiszem.


♪ Zene
▼▲▼▲

Vissza az elejére Go down
Honeyfish


Honeyfish


Hozzászólások száma :
37
Join date :
2018. Nov. 26.

What the hell are we doing here?  Empty
TémanyitásTárgy: Re: What the hell are we doing here?    What the hell are we doing here?  Empty2019-10-20, 20:33

Alexim
Don't mess with me 'cuz I'll skin you, kill you and I'll destroy your whole fuckin' family

Faszán elbuliztunk a kocsiban míg ideértünk, de azért nem bánnám, ha a következő talizmánom nem lenne a világ faszának legeslegcsücskében. Néha baromi macerás összeszedni a cuccokat, de eddig még mindig sikerült. Igaz, a legmókásabb mindközül a vasté volt, remélem nemsokára megint lesz szerencsetárgy, ez a faszparaszt is tökre élvezte az épület szedálását. Merthogy mászik fel a faszom olyan magasra egy kurva vasdarabér... Kuka nagy szemekkel pillantok rá, mikor nekem szegez egy kérdést és némi homlokráncolás után megvakarom a kobakom legtetejét.
- Öööööö... hmm, valami dereng...-
Nyújtom ki a nyakam és vakarom meg a borostámat, miközben rákészülök a nünükeresésre. Őszintén szólva nem nagyon érdekeltek már akkor se, illetőleg alapesetben nem érdekel, kik és mik vannak körülöttem, amíg hagynak a picsába.
- Azok szóltak bele mindenbe nem? Mindenbe is. -
Vigyorgok rá, mint egy vadalma, majd kiadom az ukázt, különben kurvaélet, hogy a büdöspicsába nem jutunk ma haza. Márpedig még ma meg kell lennie a kis kék gecinek.
- Tudom, inkább azon aggódom, hogy már elfelejtetted, hogy néz ki.
Mert bár úgy tesz, mintha az egész protkóját húznák most ki, azért mégiscsak figyel arra, amit mondok, mert kikeresi a guglin a dolgokat. Hát mi ez, ha nem barátság? Mondjuk... mazochizmus még lehetne... de neeem. Nem foglalkozunk apróságokkal. A haverom azt csá. Azér csinálja mer szeret. HÖHÖ, oké, ez még nekem is erős volt. Le is törlöm a kicsordult könnyet, mit az elfojtott öblös röhögés fakasztott belőlem.
- Egyértelmű. Kurvára unatkoztál, azér. -
Válaszolok neki a költői kérdésre, miközben enyhén felvont szemöldökkel figyelem, ahogy elhasal, mint egy kezdő kurva.
- Te meg mi a faszomat csinálsz? -
A képen legalább olyan értetlen, mint a hangszínem, de fél perc szemöldökráncolás után felgyúl a villanykörte a fejem felett.
- Téényleg! Ez jó ötlet! - Csapom az öklöm a másik tenyerembe, majd eldőlök, mint egy farkuszonyára állított bálna. Hangos puffanással és némi porral kisérve pedig mellúszni kezdek a földön.
- Nünüüü... Nünününüün... gyere ide baszom a szád... kék kis geciiii... hol az anyádba vaaaaagy? Báááhzeg a mocskos kurva büdös pofád! - És egy jól irányzott pöckölő csapással elrepítem a picsába a poloskát. Remélem Alex fején fog landolni... vagy az orrán! Az is vicces lenne. Az már kevésbé az, hogy nyuszibogyóba tenyereltem....
- AKKURVA...... grrr... mér van itt ennyi két és soklábú kurvageci?!  -
 
Vissza az elejére Go down
Grimmjow


Grimmjow


Hozzászólások száma :
339
Join date :
2017. Dec. 13.

What the hell are we doing here?  Empty
TémanyitásTárgy: Re: What the hell are we doing here?    What the hell are we doing here?  Empty2019-10-20, 20:33


Maxim && Alexei
• • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • •
You can't see that? The beauty, of the dark?

Egészen kellemesen eltelik a kocsiút és a zenék váltják egymást amiket szívesen hallgatunk mindketten. Szerencsére eléggé hasonló az ízlésünk ezen a téren és minden beütődése ellenére jól vezet, nem félek tőle hogy felcsavarodunk az elsőre fára és balesetezünk. Az még ronda lenne, de nincs rá sok esély. Mindketten jó vezetők vagyunk és nem okozunk egymásban maradandó károkat. Ha már adódott egy ember aki el tud viselni azt valahogy illik megtartani vagy nem tudom.
- Dereng, dereng. Erőltessed már meg magad! Tudod volt egy falkánk mielőtt Anrzej jött és behozta a napot sötét és nyomorult életünkbe... - morgok rá hogy használja már a fejét ha már ekkora tök van neki bár biztos csak töklé úszkál benne. Ha csak arra tudja amúgy használni hgy falakat törjön be vele és mások koponyáját.
- Mindenbe is. Na. Volt ott egy szukám, vágod? Akit a szakadás után kinyírtam a picsába és annak van egy tesója. Na, az kell nekem! - mármint hogy idehozzam ebbe a falkába. Mert ez a feladat és ennyit meg kellene tennem. Hát na, most nem törik le a kezem, de nem is mondok ennél többet Maxnak. Nem kell mindent tudnia és nem kell mindig kíváncsiskodnia sem.
- Nem felejtettem el, én nem te vagyok hülyegyerek.... - morgok ahogy még egyszer csekkolok hogy hogy is néz ki ez a kék bogár. Nem valami szépség ami azt illeti és nem tudom miért kell ilyen hülye szerencsetárgyak után futkosnia, de Maxnak agyára ment a horoszkópja.  Szó szerint, már csak az kellene hogy a fején mászkáljon egy bogár.
- Na jó ebben van némi igazság - értek vele egyet hiszen ha nagyon nem unatkoznék akkor nem lennék itt, hanem ördögi terveim szövögetném. Bár, még így is azt teszem csak éppen nem otthon hanem itt. Most viszont keresek egy kibaszott kék bogarat, hát hol van ebben az igazság?  De komolyan.
- Szerinted mit csinálnék seggfej, keresem a bogarad - morgok fel ahogy válogatom a fűszálakat ide-oda. Egy fűszál, egy bogár, egy pók, egy hangya. Valami szürke kockás mintás geci. Max harciüvöltését hallva odanézek de messze van tőlem és nem talál el semmiféle lövedék.
- Azért, baszomaszád, mert ez egy kurva rét és itt ilyen szarok élnek és szaporodnak orrba szájba  - válaszolok neki hiszen ez al ogikus magyarázat és előrébb kúszok félkönyéken két métert. Pók, fűszál, katica katica...matrica!

♪ Zene
▼▲▼▲

Vissza az elejére Go down
Honeyfish


Honeyfish


Hozzászólások száma :
37
Join date :
2018. Nov. 26.

What the hell are we doing here?  Empty
TémanyitásTárgy: Re: What the hell are we doing here?    What the hell are we doing here?  Empty2020-11-29, 22:07

Alexim
Don't mess with me 'cuz I'll skin you, kill you and I'll destroy your whole fuckin' family

Opp, oppp....opppa nünü sztájl. Opp opp, oppaaa, vúúúú szarvas! Vót. Meglógott. Pedig egy röpke pillanatra megfordult a fejemben, hogy rárántom a kormányt. Na mindegy, majd visszafelé! Haza útra is kell valami szórakozás. Csücsörítve a pofámat vakarózom.
- Miért kéne emlékeznem lényegtelen dolgokra?-
Ez még mindig nem fér a fejembe. Nem mindegy az, hogy mi volt? Most jó. Nem elég? Dehogynem. Kurvára nagyon megfelel. Igaz, nekem ott sem voltak olyan nagyon problémáim. Ameddig békén voltam hagyva, én aztán elvoltam, mint egy befőtt. Csak hát lett ez a haverom. Aztán őr ontott el. Úgy ám. Minden IS az ő hibája. Amúgy. De tényleg.
- Már mi a kénköves véreres faszomér kéne nekem fejben tartani a te lyuk ügyeidet?! -
Hörrenek fel értetlenkedve, mert hát tényleg. Mi a lópicsa közöm van nekem ehhez? Semmi. Meg amúgy se érdekel. Enni jobban szeretek. A szukákkal csak a baj van. Meg hangosak. Kibebaszott hangosak.
- Aztán minek? Nincs elég szobadísz a faladon?
Ha most azt mondja hogy beleesett mint vak tyúk a szakadékba, akkor pofán baszom. Haverság mindenek felett, hülye csitrik nélkül. Ha nekem itt elárulja a testvériségünket, akkor az arcával fogom felmosni a szukája vérét a padlóról. Mondjuk, erre kurva kis esélyt látok, mert pontosan annyira érdekli ezek a dolgot őt is, mint engem. Szóval a kérdés még mindig adott. Miafasznak???
- Még jó, szar lenne ám a világnak. -
Meg nekem is. Mindig megpróbálná elenni előlem a szőke combokat. Hümpf! Pedig az az enyém. Én nyamnyamom. Mindettől eltekintve azért elhasalok én is, ha már az én nünümet keressük. Mondjuk fingom sincs miért pont így hívják, de nem is reszortom ezt kitalálni. Kúszok is mint egy cuki kiscserkész, de semmi. Mármint, mindenféle lábasgeci van, csak nem olyan, ami nekem kell. Asszem olyan 10-20 percig bírhattam, saccperkábé.
- A jó édes fitymarengető telibespenótozott nyüves tetű anyádba hogy nem szakadt a fejed!  -
Üvöltök fel az idegtől egy ponton, és agyon baszom azt a lóbogarat, ami útba került.
- Hol az a kurva benzin?! Faszt rádobom a kocsit is! - Állok fel, és csörtetek a jármű felé, mint egy dúvad. Felkúrtam magam. Egy... kicsit.
 
Vissza az elejére Go down
Grimmjow


Grimmjow


Hozzászólások száma :
339
Join date :
2017. Dec. 13.

What the hell are we doing here?  Empty
TémanyitásTárgy: Re: What the hell are we doing here?    What the hell are we doing here?  Empty2020-12-19, 19:34


Maxim && Alexei
• • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • •
You can't see that? The beauty, of the dark?

Néha még fenn akadok Maxim egyszerű idiotizmusán, mert lássuk be kemény a feje, és nem gonolkodásra használja, és néha tényleg ledöbbent a tény hogy ennyi ideig képes volt életben maradni egyedül. Mielőtt a fejébe vette azt az őrült ötletét hogy én a barátja vagyok, és nekünk barátoknak kell lennünk, mert ezt mondja a horoszkópja.
- Mert ezek nem lényegtelenek, azért. Az eredeti falka volt, ami elnyomott minket, és Andrej mellett teljesedtünk ki, de ennek ellenére tudod nekem volt egy nőm még és annak van egy kibaszott hasonmása - teszem hozzá, ahogy a földön hasalva kúúszok előre izomból hajtva magam. Nem vagyok gyenge és bármilyen kommandóst és G.I. Joet simán kenterbe vernék, meg a hideg betonba is ha már erről van szó, mindenféle lelkiismeretfurdalás nélkül. Nem vagyok szívbajos, és Maxim felé fordulva folytatom a magyarázatot.
- Faszért! Azért! Mert a szuka meg akar nyúzni engem, és nem én meg nem akarom. Neked se jó az ha magadra maradsz nélkülem - morgok fel ahogy odébb pöckölök egy soklábú akármicsodát. Érdekel is engem mik ezek, egyik sem nagy és kék, tehát nem az amit keresünk. Akkor meg pusztuljon a gecibe.
- Komolyan hsználhatnád néha azt a tököt a fejed helyén... - nyögök fel ahogy tovább kúszok egy fél méterrel.
- Az lenne - ebben mélyen egyetértek. Nincs olyan nő a világon aki érdekelne pár éjjelnél tovább, és nem fogom semmilyen lyukba tolni a farkam, ahol veszély van. Én nem szaporodom, se fogságban, sem szabadon. Sehogyan sem.
- A kurvaéletért ordibálsz már te barom? - emelem fel a fejem és látom talpra ugrani, de nem engedem, hogy a kocsimba kárt tegyen. Utána vetem magam és derékon kapva gurulok vele arébb.
- A tök fejed dobhatod rá! A kocsimhoz nem nyúlsz! A benzin a csomagtartóban van, baszomaszád - hörrenek rá ahogy leszállok róla.


♪ Zene
▼▲▼▲

Vissza az elejére Go down
Honeyfish


Honeyfish


Hozzászólások száma :
37
Join date :
2018. Nov. 26.

What the hell are we doing here?  Empty
TémanyitásTárgy: Re: What the hell are we doing here?    What the hell are we doing here?  Empty2021-06-06, 21:45

Alexim
Don't mess with me 'cuz I'll skin you, kill you and I'll destroy your whole fuckin' family

Néha komolyan érdekelne, hogy a csodálatos, zseniális, megismételhetetlen, fantasztikus és utolérhetetlen Desmond Tiny mégis hogyan nézhet ki. Vajon találkoztam már valaha is véletlenül az én horoszkóphősömmel? Ez az istenkirály szupercsávó alkotta meg a DesTiny appot, ami a világ legeslegkirályabb cucca! Mindig bejön! Mindig! Ezt a faszparaszt haveromat is neki köszönhetem. És mivel ha jobban belegondolok előtte egy kurvafasznyi haverom se volt, ez igencsak dicséretes fejlemény. Prézli Des!
- Dehogynem! Egy lyuk nem lyuk, két lyuk fél lyuk, három lyuk egy lyuk, de egy lyuk nem lyuk, meg mert le se szarom, hogy mit érez vagy gondol, vagy hogy lélegzik-e. Ami azt illeti kicsit lehűtve még jobban is esik.  Meg környezetbarát. Nem szakad be a dobhártyád. -
Szerintem ez teljesen evidens, örökéletű tény eme sártekén. Hű de Croello voltam! Vagy Croisson? Tudja a méteres kékeres. Mondjuk nem is érdekel, ilyen faszságokat úgysem kell megjegyeznem, észnek a haveromat tartom. Vagyis na.. amolyan működő káposztalégenerátor. Néha születnek belőle ötletek. Mondjuk szar is... konkrét és átvitt értelemben is.  Jó nagy. Höhö.
- Miiiii a fasznak? Ezér tartalak téged pöcsömöccse. -
Vigyorgok rá gátlástalanul, miközben kidugom a fejem a susnyásból. Ismerhetne már, én nem szoktam...terveket, meg ilyen buzis dolgokat szövögetni. Megyek azt megbaszom. Konkrét és átvitt értelemben is. A sorrend meg nem fontos. Mondjuk mostmár ez a gecis rét is megbaszódhatna, hát lopom én az időt vazze? Kurvára megy, azt nincs egy grammnyi nünüke se. Pofám leszakad, hát milyen rét ez? Egy valamirevaló rét legalább egy nyüves bogarat köpne, de ez?! Kurvannya. Kész, vége, megyafaszomba.
- Mer idegállapotva vagyok bazdmeg, azér!
Bömbölöm Micimackósan bájosan... metálos verzióban, mire még a kocsi előtt méterekkel felborulok a gazosban. Ez a zseni rámvetődött. Jó hát tudom hogy szökszi vagyok meg ilyenek, de ne má!
- Ne most buzulj bazmeg, felgyújtom a picsába ha mondom! -
Tolom le a hülye fejét magamról, hogy mehessek rombolni. abban az egyben kurvajó vagyok amúgy. Felhorkanok, jó-jó- de csak mert faszomnak sincs kedve gyalogolni. Elbaktatok a csomagtartóig, laza nőiesen gyöngéd mozdulattal feltépem, és a négyből két ballonkanna benzinnel elslattyogok onnan. Kinyitom őket, majd szökőkutakat megszégyenítve kezdek mindent telefröcskölni vele. Égjél bazdmeg, éééégj!
- Toljad te is bele, van még kettő! Legyünk túl rajta aztán hazafelé megállunk enni valamit, jóvan haver?  -
 
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





What the hell are we doing here?  Empty
TémanyitásTárgy: Re: What the hell are we doing here?    What the hell are we doing here?  Empty

Vissza az elejére Go down
 

What the hell are we doing here?

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Who the fucking hell are you with my face?!

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Eternity Wonderland :: Játéktér :: Saját elme szülötte vagyok-