Ami csak szem szájnak ingere, lehetőségek tengere.
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:

Jelszó:

Automatikus bejelentkezés:
 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák

Hush little baby, don't you cry....
Clark Kent - Superman Emptyby Gorduin
2024-03-24, 14:22

Wonho & Drake
Clark Kent - Superman Emptyby Grimmjow
2024-03-10, 22:33

Orion x Reno
Clark Kent - Superman Emptyby Grimmjow
2024-01-28, 19:14

Ready, set.... play, shoot!
Clark Kent - Superman Emptyby Grimmjow
2024-01-17, 19:53

Flesh and stone
Clark Kent - Superman Emptyby Gorduin
2023-11-26, 19:25

Deep loneliness
Clark Kent - Superman Emptyby Gorduin
2023-11-25, 22:28

Pretender
Clark Kent - Superman Emptyby Grimmjow
2023-09-07, 15:36

Orion White
Clark Kent - Superman Emptyby Gorduin
2023-08-29, 20:09

Alexander Northwind
Clark Kent - Superman Emptyby Gorduin
2023-08-29, 20:07

Ahs Hemsworth
Clark Kent - Superman Emptyby Gorduin
2023-08-29, 20:04

Damenadiel
Clark Kent - Superman Emptyby Gorduin
2023-08-29, 20:03
Top posting users this month
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (22 fő) 2022-08-02, 23:10-kor volt itt.

Megosztás
 

 Clark Kent - Superman

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Gorduin


Gorduin


Hozzászólások száma :
168
Join date :
2019. Sep. 04.

Clark Kent - Superman Empty
TémanyitásTárgy: Clark Kent - Superman   Clark Kent - Superman Empty2020-05-17, 19:38

Clark Joseph Kent
becenév/álnév
Clark, Superman

kor
33

látszólagos kor
33

csoport/faj
Szuperhős/ Kryptoni

beállítottság


play by
A Henry Cavill

foglalkozás
Riporter, kalandor
htBKEhU.jpg
Kinézet
Külsőre ugyan olyan átlagosan nézek ki, mint bármely földi ember. Majd 2 méter magas vagyok, fekete a hajam, és tengerkék szemeim vannak. Ha hozzá tesszük, hogy inkognítóban szemüveget viselek, amire egyébként nincs szükségem, de így kevésbé ismernek fel, és tudok átlagos munkát végezni, mint a riporteri munka, amit szeretek. Akkor tényleg átlagosan festek. Ha ehhez hozzá jön olykor Clark Kent ügyetlenkedése, kit ne tévesztenék meg?

Kék ruhában: Kék, vagy sötét kék, vagy szürke, mikor hogy esik a ruhámra a fény, amolyan... hatalmas nyúlós pizsamának mondanám, de ez más. Kryptoni anyagból készült, ütés és golyó álló. Elég strapabíró öltözék. A kékes ruhát kiegészíti egy vörös palást. Középen a mellkasomon pedig az S címer díszeleg. Az El ház jelzése.
Képesség leírása:

Kryptoni Phisyologia: A "sárga" nap hatására   ugyanolyan potenciális erővel rendelkezik, mint egy átlagos kryptoni, aki a Krypton bolygón született.

Ezek az alábbiak:

Napenergia elnyelés : Optimális körülmények között ez a szuperhatalmainak fő forrása, mivel ezek függvényei a napsugárzásnak a sárga napcsillagrendszer általi kitettsége. Biológiai összetételében számos olyan szerv található, ami anatómiailag az emberben nem található meg, és amelyek funkciói ismeretlenek. Úgy gondolják, hogy ezek közül a szervek közül egy vagy több a bio-celluláris mátrix között a "sárga" napenergia későbbi felhasználásra tárolódik. Ez lehetővé teszi ezeknek a hatalmaknak a tárolását, ha az azonnali, fatális sebzés miatt, a sárga napsugárzás nem áll rendelkezésre.

Hő látás : tudatos cselekedetként intenzív hősugarakat lőhet a célpontra, ha rá néz. Megváltoztathatja a hőt és az érintett területet.

Szuperhallás : hallása elég érzékeny ahhoz, hogy bármilyen hangerővel vagy hangmagassággal bármilyen hangot halljon. Képességgel és koncentrációval blokkolja a környezeti hangokat, hogy egy adott forrásra vagy frekvenciára összpontosítson.

Továbbfejlesztett látás :
látása feldolgozza a teljes elektromágneses spektrumot, és lehetővé teszi a szelektív észlelés és fókusz óriási irányítását.
Ez az széles látási képesség a következőket foglalja magában:

Elektromágneses spektrum látás : jól látja az elektromágneses spektrum nagy részét. Látja és azonosítja a rádió- és televíziós jeleket, valamint az összes többi sugárzott vagy továbbított frekvenciát. Ezzel a képességgel elkerüli a radar vagy műholdas megfigyelési módszerekkel történő észlelést. Ez lehetővé teszi számára az élő dolgok által generált aurának a látását is.
Távolba látás : Elég nagy távolságba ellát vele, nincs pontos mértani távolság, amivel be lehetne tárolni a kiterjedését.
Röntgenkép : Ez az a képesség, hogy bármilyen anyagmennyiséget át tudjon látni az ólom kivételével. Láthatnak dolgokat egy szilárd, átlátszatlan tárgy mögött, mintha nem lennének ott. Fókuszálhatja ezt a képességet egy tárgy rétegeinek "hámozásához", lehetővé téve a rejtett kép vagy a belső működés megfigyelését. Az észlelt energia pontos típusa - például a röntgen, a kozmikus sugarak vagy a normál emberek számára láthatatlan egyéb energia - nem egyértelmű. Ez a képesség érzékeli a környezeti energiaforrást, azonban nem foglalja magában a szemet egy koncentrált, esetleg mérgező sugárnyaláb kivetítésével,vagyis, ez nem egyezik meg a lézer/hő szem képességével.
Mikroszkopikus látás : Ez a képesség, hogy rendkívül kis tárgyakat és képeket láthasson az atomszinten.
Infravörös látás : jobban látja a sötétséget és bizonyos mértékben a teljes sötétséget.

Repülés : képes a graviton részecskék manipulálására, hogy meghatározzák a gravitációs erőket és elérjék a repülést. Ez a lebegéstől a testtartásig bármilyen mozgást, lehetővé tesz a levegőben.
Sérthetetlenség : Sűrű molekuláris szerkezete és a feltöltött bioelektromos aurája kölcsönhatásának köszönhetően  közel sebezhetetlen a szélsőséges energiaerőkkel szemben. Ezen felül kiterjeszti ezt a védelmet a toxinok és a betegségek ellen is.
Superhuman állóképesség : képes határozatlan ideig folyamatos, erőteljes fizikai erőfeszítéseket fenntartani. Ennek az az oka, hogy a teste a sárga napsugárzást közvetlenül energiává alakítja, de az élettani és pszichológiai szükségletek korlátozzák, tehát ugyan úgy lehet éhes, és álmos, mint egy ember, csak tovább bírja, egy metahuman, vagy egy Batman képességű embernél is jóval. De, ha van napfény, éhenhalni nem fog.
Emberfeletti erő : azerősségét növeli a sárga napsugárzás, amely az izomzat emberi sűrűségén, rugalmasságán és biológiai hatékonyságánál nagyobb kölcsönhatásba lép. Erője inkább az energiamezők tudatos akarata, mint a tényleges fizikai erő. Ez a tudatos akarat tette lehetővé a fizikai látványosságok végrehajtását, amelyek meghaladják a puszta alkalmazási erőt, például mozgathatják a hegy tetejét anélkül, hogy az említett szikla összeomlana a saját tömege alatt.
Superhuman Speed : hihetetlen sebességgel képes haladni az óriási erővel. Ez kiterjed az ő felfogására és lehetővé teszi olyan látványosságokra való felkészülést, mint például a golyók elkapása a repülés közepén, valamint hatalmas távolságok lefedése kevés vagy rövid idő alatt. Speedsterek reszkessetek.
Ez azt is biztosítja:
Emberfeletti agilitás
Emberfeletti reflexek

Szuper légzés :  képes hurrikán erősségű szeleket létrehozni a levegő kifújásával a tüdejéből. ű
Lefagyasssza a levegőt, mivel a tüdeje megfagy a céloktól. Megfordíthatja azt a folyamatot is, hogy ha nagy mennyiségű levegőt vagy gőzt szív a tüdejébe.
Hosszú élettartam :  hosszabb ideig élhet, mint a szokásos emberek, és addig marad a legjobban, amíg a "sárga" napnak van kitéve.

Szakértő harcos: Alkalmazkodó harcos, kiváló pusztakezi harcossá is vált, gyorsan tanul, tanára volt Wonde Woman, Üstökös,ugyanakkor Batmantől magától is tanult. Kiválóan tud alkalmazkodni mások harc technikájához, és azt használja fel ellenük.

Géniusz szintű intellektualitás: élesebb, és sebesebb az elméje, mint a földi embereké, hőlátásának gondos alkalmazásával gépeket is tud programozni akár.

Félhetetlen akarat : bebizonyította, hogy hatalmas szellemi erővel rendelkezik, mentes a korrupciótól és a kísértéstől.Miután egy kedves földi farmer család nevelte, megtanították az élet védelmére és mások segítésére. Nagyon optimista és soha nem adja fel, még akkor sem, ha a dolgok rosszul néznek ki.megtanulta, hogyan helyezze a mentális gátlókat saját hatalmára, hogy véletlenül ne hajoljon el ", és ne vezessen a tektonikus lemezek eltolódásához". (lásd lentebb, a kryptoni tanok magyarázatánál) Számukra ezek azok a korlátok, amelyek lehetővé teszik számára, hogy elegendő embernek érezze magát az egészséges élethez, és csak egyiket engedi szabadon, amikor harcol egy különösen erős ellenféllel vagy nehéz feladatot hajt végre.

Torquasm Vo : A Torquasm Vo egy kryptoni tudományág, amelyet Superman gyakran használ. Alapvetően azt jelenti, hogy a mentális fegyelemre összpontosítunk a káros hatások, például a mentális dominancia leküzdésére. Használható valaki elméjének manipulálására. Superman ezt a képességet felhasználta az Eradicator elleni küzdelem során. Az illúzió létrehozására szolgált, hogy Superman beléphessen az Eradicatorba.
Torquasm Rao : Nehéz harcművészet Kryptonból . Lehetővé teszi, hogy bekapcsolódjon ösztöneibe, és elválaszthassa magát a testétől. Megakadályozza, hogy mások manipulálják az elméjét, és lehetővé teszi számára, hogy harcoljon az asztrális síkon.

Meditáció


Chi manipuláció :
I-Ching utasítása alapján megtanulta Bagua művészetét . Megtanulta, hogyan kell manipulálni Chi-vel vagy Qi-vel, hogy segítsen neki jobban ellenőrizni hatalmát.

Vizsgálat : újságíróként egyaránt szakértőként szolgál mindenféle forrásból származó bizonyítékok összegyűjtésében.
Újságírás : Clark az egyik legjobb újságíró a Daily Planetben , csak felesége, Lois Lane rabja. Legalább egy alkalommal Pulitzer-díjat nyert.
Vezetés : sokszor bebizonyította képességét, hogy karizmája, lelkesedése és idealizmusa révén tiszteletet gyakorol és másokat ösztönöz.
Megfélemlítés megjelenésével, ha akar igazán megfélemlítő kisugárzást is ki tud vetíteni magából.
Többnyelvűség : kínaiul mandarinul is  beszél.

Hiányosságok

Kryptonian élettan : A "sárga" nap hatására  ugyanolyan potenciális gyengeségeket mutat, mint egy átlagos kriptonus. Ezek tartalmazzák:
Sebezhetőség a kriptonitokkal szemben Radioaktív anyag a Krypton magjából, rendelkezik a képességgel, hogy kibillentse az elektromágneses energiákat Superman bioaurájában, ezzel gyorsan semlegesíti a képességeit. Ha elég ideig van kitéve sugárzásának, a kryptonit képes megölni Supermant, hogy "kényszeríti" testét a veszélyes anyag metabolizására, ami végül megmérgezi őt. Továbbá sebezhető azokkal a radioaktív energiákkal szemben, melyek egyedi sugárzása ahelyett hogy táplálná bioauráját, inkább károsítja szervezetét.
Zöld: legyengíti, halandóvá teszi, megöli a kryptonit. A Kryptonit leggyakoribb formája. A szuper erejű kryptoniaknak azonnali fizikai fájdalmat és legyengülést okoz és órákon belül megöli őket. Emberekre vagy szuper erővel nem rendelkező kryptoniakra nézve nincsenek hosszú távú hatásai.Egyes kutatók mégis létrehoztak metahuman, szuperképességgel rendelkező embereket, a kryptonból kinyert mintákkal. Egyes képességek maradandók voltak, mások elmúltak, bizonyos idő leteltével.
Vörös: Az agresszióját vetíti ki, elveszíti a gátlásait, fékezhetetlen lesz. Csak a rombolás érdekli. A vörös hatása 24/48/72 óráig is tarthat akár, de amelyik vörös kő hatásait elszenvedte, azokat újra nem fogja átélni, mert immunissá vált azzal szemben. Egyszer találkozott eddig, az agresszió és a gátlások feloldását megcélzó vörös kryptoni kővel, de arra már immunis. Mindnek más hatása van.
A mágia sérülékenysége
Mágia:
Superman biomátrixa a legerősebb pontja, ugyanekkor a mező ereje jelentheti legnagyobb gyengeségét is. A mezőnek van bizonyos permeabilitása (áteresztőképessége), ezért egyes hullámtartományok sebezhetővé tehetik a különféle sugárzásokkal szemben. Különös tekintettel a mágikus energiák azok, melyek kaotikus, elektromágneses vagy extradimenzionális hatásai "széttéphetik" az erőterét. Superman sebezhetősége a mágia különböző formáira, a varázslatok speciális hatásaiban rejlik. A jelek szerint nincs olyan mágia, mely képes lenne közvetlen elpusztítani Őt, kivéve hogyha az félisteni vagy isteni forrástól ered. A mágiának kiszámíthatatlan hatásai lehetnek Supermanre, ezért a mágikus hatalommal bíró ellenfelei gyakran a legveszedelmesebbnek is bizonyulnak.
Napenergia-függőség : A kryptoni képességek végül gyengülnek anélkül, hogy energiatartalmaikat feltöltik normál (sárga) napsugárzással. Ugyanazon vörös napsugárzásnak kitéve, mint a Krypton vörös napsugárzása, a kriptoniak nagy veszteséggel veszítik hatalmukat, amíg a sárga napfénynek kitéve ezt a hatást meg nem változtatják.
Érzékek túlterhelése: Rendkívül akut érzékeivel túl érzékeny lehet a fizikai fájdalom szintjéig olyan extrém külső ingerekkel szemben, mint a hiperszonika (hallás), egyensúly, látás.


Jellem
Alapvetően mindenkiben a jót nézem, amíg nem cáfolja meg ezt egy lépésével. Johnatan, a földi apám nevelésének köszönhetem, hogy az élet jó oldalát nézem, és ő volt az, aki az emberek szeretetére nevelt. Amellett, hogy apám Jor-El is mindig ezt szerette volna. Szerintem, jobb nevelőapát nem is kívánhatott volna nekem, ahogy Marthánál sem, anyám helyett anyám ő is. Gyerekként sok negatív élmény ért, de Johnatan volt az, aki mindig a helyes útra terelt, és megmutatta, hogy a nagy erő felelősséggel jár, és nem élhetek vissza az erőmmel, mert egy visszaütéssel is hatalmas károkat tudok okozni. Neki köszönhetően tudom,hogy az emberek törékenyek. Nem szeretek ölni, ezt sosem tudtam megszokni, de néha muszáj. Van, aki csak így állítható le. Lois a gyengém, szeretem őt, és ha bajban van, márpedig elég sűrűn kerül bajba... Azonnal ott termek.
Ezen kívül édesanyám az, aki megtanított arra, hogy a nőket igen is a tenyeremen hordozzam, és bár nincs akkora szükségem ételre, de szívesen eszek a kedvenc ételem a házi sütik mellett a marhahúsos hamburger, ketchuppal, de ez titok. Szeretem az anyámat, és ha ő bajban van, akkor reszkessen az, aki épp fogva tartja.

Időnként hajlamos vagyok önbíráskodni, mert az én szemszögemből az illető rosszat tesz, holott, ő is épp a saját városát védené. Ha ilyen van, általában ha épp nem szálltam el teljesen, és pörögtem rá az ügyre, akkor Loisra is hallgatok, és nem megyek fejjel a falnak. Bizonyos ügyekben bizonytalan vagyok, mert... hiába az erő, megvannak a félelmeim. Jól csinálom-e? Meglehet-e menteni mindenkit egyszerre? (nem, de jó lenne). Sokszor hiszem azt, hogy egyedül könnyebb, lenne, de örölök, hogy a gonoszok ellen, már nem csak egyedül kell kűzdenem. Szeretek csapatban is dolgozni. 

Történet
Ha az életem főbb, karakteresebb élményeit nézem, akkor három pontban tudom behatárolni.

Zod előtt.

Igazán nyugodt életem volt, mondhatni. Semmi földön kívüli esemény, csak tettem a magam módján, amit úgy éreztem, hogy tennem kell. Kerestem az utamat, a világot jártam, és próbáltam rájönni, hogy ki vagyok. Névtelenül segítettem embereknek, embereken. Ahol túl feltűnővé váltam, onnan tovább álltam. Nem maradtam sokáig egy helyen, és ha belegondolok, ez a fajta, vándor kalandor életmód volt a legnyugodtabb. Senki nem szólt bele, hogy miért mentettem meg egy olajtorony teljes személyzetét, vagy miért mentettem meg egy teljes halászhajót. Egyszerűen csak segítettem. Eközben számos helyen, oktatónál jártam. Leginkább az elmémet igyekeztem pallérozni, mert sosem szálltam szembe az emberekkel, még harc oktatás címén sem, így ránézésre, megfigyelésre alapultak a technikáim. Az emlékezetemnek köszönhetően raktároztam el ezeket a tudásokat, és megvannak bennem, mind a mai napig. Zod előtt, apám haláláig, egy farmon éltem. Apám, a földi Johnatan Kent, a példaképem. Igyekezett a jóra nevelni, megingathatatlannak, és belém nevelni, a jóságot. Egyszerű farmer volt, egy olyan fiúval a karjaiban, aki akár a földet is le tudta volna igázni. De megtanított arra, hogy minden élet értékes. Szívből kívánnék mindenkinek ilyen apát. Meg édesanyát, Martha Kent az otthonom, bárhol vagyok fél füllel rá figyelek. De szerencsére, amíg nem tudják, hogy ki vagyok, aminek kicsi az esélye, addig ő is békében élhet a farmon. Rendszeres időközönként küldök haza pénzt, hogy a farmon is minden rendben menjen. Voltam felszolgáló, kocsmában, trágyahordó, minden kétkezi munkát kipróbáltam, mert nem vetem meg azt, hiszen, tudom honnan jöttem. Pontosabban, hogyan nevelkedtem. Egy farmon Kansas-ben, Smallville-ban, ezen senki és semmi nem tud változtatni, az igazság sem, nem szálltam el attól, hogy tudom, hogy egy űrhajón érkeztem ide, de sok dolgot megmagyarázott. Ezért hálás voltam apámnak, hogy elmondta, miért kell odafigyelnem. Ráadásul, nem akartam semmiféle kísérlet áldozatává válni. Attól még, hogy nem ütök meg senkit, azért a magam humoros módján levezetem a feszültségem, ha például egy teljesen faszkalap emberről van szó… Mondjuk, egy kamion sofőr kamionja beleépítve teljesen a póznákba.

Valami miatt pedig egyre északabbra tartottam, hallottam pletykákat, hogy találtak valamit, és volt egy megérzésem is, így elmentem, ott találtam meg az űrhajót, épp felfedeztem a helyet, amikor is, itt találkoztam először egy túlbuzgó kíváncsi nőszeméllyel. Megmentettem a hajó önvédelmi rendszerétől, és kitettem egy biztonságos jégtáblára. Most is eszembe jut, a csinos arca és a kék szemei. Nem akartam akkor neki fájdalmat okozni, de ha nem égetem el a vérzést, akkor elvérzik, nagyon hamar. Megfogott a pillantása, és a belőle sugárzó erő. De sokkal fontosabb dolgom volt, most, mint hogy bájos arcokat nézegessek, a múltam, úgy éreztem, hogy jó helyen járok, ha felakarom tenni a kérdéseimet, és így történt. A hajón találkoztam apám hologramjával, megtanított mindenre, ami a Kryptonnal kapcsolatos, harcmodorokra, elme erősítő praktikákra, és tudtam, hogy még jó néhányszor vissza fogok ide térni. Miért? Számos kérdésem volt még mindig, és szerencsére intelligens rendszere van a hajónak, apám Jor-El minden tudása benne van, ami fejlődik az én tapasztalataim által is.


Zod

A kryptoni harcos, feltett szándéka volt létrehozni, itt a földön a kryptont. Persze, hogy keresztbe húzta a számításaimat, és miatta a Genesis kamrában fejlődő társaim is megsemmisültek, mert beindítottam a programot. Nem szerettem volna egyedül maradni, és ha tehettem, miért ne hozzak létre még néhány Kryptonit, aki segít fenntartani a föld biztonságát? De Zod… tönkre tett mindent az önkényuralmi terveivel. Kénytelen voltam a megjelenésével színre lépni, láthatóbban. Felöltöttem az El ház jelképét, a kék ruhát, és a vörös palástomat, az S emblémával, és kiálltam a nyilvánosság elé. Tudtam, hogy ha nem teszem, az egész föld bolygót eltörölheti az önzőségével, mert atyám is elmondta, hogy mit akart tenni a Kryptonon.
Sajnos egész Metropolis a kárát látta a csatánknak, de még mindig kevesebb az áldozat, mintha az egész emberiség kipusztult volna. Nem akartam bajba keverni egyszer sem Loist, de valahogy mindig belekeveredik a problémák sűrűjébe, így jól számítottak, hogy ha bevonják a folyamatokba, akkor talán együttműködőbb lehetek. Pedig, alig ismertem meg, viszont, vonz, akár a napfény. Kedves, nyílt a szíve, és karrierista. Nem utolsó sorban, kiáll a szeretteiért ő is. Nagyon szeret magasról lezuhanni, na jó, túlzok, csak mindig olyan veszélyes helyzetekbe kerül, ami többnyire zuhanással végződik.
Miután megmentettem Metropolist, elcsattant köztünk az első csók is, és tényleg azt hittem, hogy fellélegezhetek, de nem megy ez olyan könnyen, Zod előmászott a romok alól, és a vége az lett, hogy egy pályaudvaron öltem meg. Nem akartam, de nem adott más választást, kénytelen voltam megtenni, eltörtem a nyakát. Egyáltalán nem esett jól, és nem okozott örömöt. De Lois ott termett, és osztozott a fájdalmamban.

Zod után. - Batman

Jelentkeztem a Daily Planethez, újságírónak. Érdekes, izgalmas munka, és tetszik, így Lois közelébe is lehetek. Gyakran pillantok rá, de olykor kihallgatom egy-két beszélgetését is. Aztán próbálom Perry White-nál úgy intézni, hogy hadd tarthassak vele. Általában mehetek, hiszen mint friss újságírónak, kell a gyakorlat, és szívesen tanulok. Jó tanár Lois, szeretem nézni ahogy végzi a munkáját. De…persze, adódnak kínos helyzetek, mint amikor egy -egy kényesebb szituációban, úgy tűnik, hogy kereket oldok, mert egy gyáva nyúl vagyok. De, az utolsó pillanatban, a veszély elhárultával, újra megjelenek mellette. Persze, ez csak a nagyközönségnek szól, még… nem költöztünk össze hivatalosan, de majdnem minden reggel mellette ébredek. A munkahelyen igyekszünk megtartani a távolságot, hiszen dolgozunk. Szeretem a mindennapokat, és most már nyilvánosabban segítek mindenhol, ahol tudok. Jó így, szeretem ezt csinálni.
Egy nagyobb balhé volt Afganisztánban, amibe Lois is belekeveredett, így megmentettem, majd haza jöttem, és nagyjából itt romlott el minden. Az ellenség nem kintről érkezett, hanem Lex Luthor személyében, és egy másik hősében. Kiakasztott, nem láttam a fától az erdőt, és idő kellett, hogy rá jöjjek, hogy nem ő a rossz ember, így kis híján belehaltam abba, hogy ne öljem meg Batmant, visszafogtam magam, mert nem akartam bántani, de ember létére derekasan kiállt ellenem, a saját maga készítette fegyvereivel. Ki gondolta volna, hogy az ő édesanyját is Marthának hívták? Ez volt az a pont, amikor végre megállt, és meghallgatott. Aztán Lex csapdája is beérett, és létrehozott egy Kryptoni szörnyeteget, amit hárman alig bírtunk megölni. Ez volt az, a pont, amikor szerelmet vallottam, igazán Loisnak. A dárdával együtt a szörnynek repültem, és aztán képszakadás. Utolsó gondolatom, még az, hogy remélem anya odaadja Loisnak a gyűrűt…

Az igazság ligája.

Mindenem, csíp, szúr, és viszket. Arról nem is beszélve, hogy egy villám vágott belém. Zavaros minden, emlékszem arra, hogy…meghaltam. Most pedig…?! Az emlékműhöz repülök, és szemügyre veszek mindent, szörnyű fájdalom tölt el, üresség és harag. Haragos vagyok mindenkire, és mindenre. Nem értem, hogy mit keresek itt. Négy valami jelenik mega hátam mögött. Ebből három nem ember, a negyedik ember, de különös villám energia járja át a testét. Hűvös, ridegen szemlélem a világot, és őket is. A cyborg lény nem tetszik, egyik sem tetszik. Ők tették volna? Ökölbe szorul a kezem, és a riadt beszélgetésüket hallgatom, de nem érdekel. A cyborg rám lő, de meg sem érzem az energia nyalábot, elnyeli a testem, és támadok. Mindannyian nekem esnek, erősek, de én erősebb vagyok náluk. Nem fognak ki rajtam, és megvédem magamat, nem érdekelnek. A villámokkal létező srácot is észreveszem, és ekkor borítok mindenkit, oda, ahova esnek. Nem érdekel. Ezután… egy ismerős alak jelenik meg, őt ismerem! Éktelen haragra gerjedek. Miatta. Haltam. Meg! Megakart ölni! Csak egy kis porszem, és biztos, hogy most ő fog vérezni! Megölöm! Mert megakart ölni! Csak egy mozdulat, és összetörőm a puszta kezemmel a koponyáját. Minden megvetésem és gyűlöletem sugárzik a tekintetemből. Elpusztítom őt, majd a társait is. Egyenként! A levegőben lebegek, nekem így teljesen kényelmes, neki nem, hiszen az arccsontjánál fogva tartom.
Egy hang, egy mozdulat, oda kapom a pillantásomat, de nem engedek a szorításomból. Lois! Lois! Elhajítom Batmant, nem törődők azzal sem, hogy ez fájhat neki. Még egyébként sem bántottam eléggé. Meg…megérdemelné! Lois! Leszállok hozzá, és tétován pillantok rá, a fejemet a tenyerébe hajtom, és beszívom az illatát, ő az! Átölelem, hiányzott, fájdalom hasít a mellkasomba, el akarok menni innen, itt hagyni őket, csak Loissal akarok lenni, és vele foglalkozni. Csak egy szemvillanás és a hangrobbanás hallatszik, ahogy elrugaszkodtam a földtől, Smallville, a kis farmunk, ide érkezem. Itthon vagyok, vele, és őt követem a házunk felé, őt követem, kezén fogva. Rá koncentrálok, és megszűnik minden más, csak ő marad, és a kukoricák leveleit simogató szellő, a farmok jól ismert szaga. Csak pár óra, amit együtt töltünk, nem jut sok idő, anyámmal sem, de nagyon örülök, hogy itt van ő is, viszont…mennem kell, mint megtudtam. Örülök, hogy igazán magamhoz tértem. Loishoz bármikor visszatérnék. Segítenem kell Batmannek, és Dianának, meg a másik kettőnek.
Legyőzzük Steppenwolfot, és a pusztítása helyén, egész szép paradicsom indult virágzásnak.

Most pedig… el is érkeztünk napjainkhoz, próbálom megtalálni az egyensúlyt, az Igazság Ligája, és a riporteri munkám közt, ha tehetem, akkor pedig Lois mellett igyekszem lenni. Jó haza térni hozzá, és örülök, hogy visszakapta a farmot is, az édesanyám. Még mindig alig tudom megszokni, hogy van egy gazdag barátom. Aki… inkább megveszi a bankot, hogy visszaszerezzen egy házat, és nem a Lex féle megkattant vonalat erősíti.
Tényleg örülök. Sietnem kell, mert Lois barackos süteményt készített, nem szeretném, ha kihűlne. Hazafelé megállok, és azért veszek egy jó nagy csokor, vegyes vágott virágot, és mosolyogva indulok haza. Ha arra gondolok, hogy viseli a gyűrűt az ujján, amit nem volt lehetőségem odaadni neki, személyesen. Egyszerre szorul el a torkom, és vagyok boldog is. Ha eljön a megfelelő idő, szeretném őt megkérni személyesen is, szemtől szemben, de egy kicsit izgulok… Mi van, ha nemet fog mondani? Vagy…közbe szól valami világmegváltó bolond?
~Kal-El! Kal-El! De jó, hogy látlak, mióta kerestelek! Egyszer elvesztettem a szagod is! ~
Mi…a fene?
- Ki…vagy? – nem érzem, hogy ártó szándéka lenne, de…mégis hogy képes velem telekinetikusan beszélni?
~Lejebb….nézz, még lejjebb…~
Most…hogy belegondolok…Valami igen csak itt liheg a lábam mellett egy ideje, amióta elléptem a virág árus standja mellől.
~A nevem Krypto…~





Vissza az elejére Go down
Gorduin


Gorduin


Hozzászólások száma :
168
Join date :
2019. Sep. 04.

Clark Kent - Superman Empty
TémanyitásTárgy: Re: Clark Kent - Superman   Clark Kent - Superman Empty2020-05-19, 23:04



Lois & Clark


Invisible tenderness
tenor.gif?itemid=9656579

Szeretem az én kis újságírómat, ha neki baja esik, az, jobb, ha felkészül a legrosszabbra. Akkor is, ha anyámat keveri bele a dolgokba. Szeretem az én kis újságírómat, ha neki baja esik, az, jobb, ha felkészül a legrosszabbra. Akkor is, ha anyámat keveri bele a dolgokba. Szeretem az én kis újságírómat, ha neki baja esik, az, jobb, ha felkészül a legrosszabbra. Akkor is, ha anyámat keveri bele a dolgokba. Szeretem az én kis újságírómat, ha neki baja esik, az, jobb, ha felkészül a legrosszabbra. Akkor is, ha anyámat keveri bele a dolgokba. Szeretem az én kis újságírómat, ha neki baja esik, az, jobb, ha felkészül a legrosszabbra. Akkor is, ha anyámat keveri bele a dolgokba. Szeretem az én kis újságírómat, ha neki baja esik, az, jobb, ha felkészül a legrosszabbra. Akkor is, ha anyámat keveri bele a dolgokba. Szeretem az én kis újságírómat, ha neki baja esik, az, jobb, ha felkészül a legrosszabbra. Akkor is, ha anyámat keveri bele a dolgokba. Szeretem az én kis újságírómat, ha neki baja esik, az, jobb, ha felkészül a legrosszabbra. Akkor is, ha anyámat keveri bele a dolgokba.

The Man of Steel


1280px-Superman_shield.svg.png
Flight
Vissza az elejére Go down
 

Clark Kent - Superman

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Eternity Wonderland :: Kezdetek :: Karaktervezető :: Gorduin cuccai-