Ami csak szem szájnak ingere, lehetőségek tengere.
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:

Jelszó:

Automatikus bejelentkezés:
 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák

Hush little baby, don't you cry....
Sötét szárnyak neszét hallom... Emptyby Gorduin
2024-03-24, 14:22

Wonho & Drake
Sötét szárnyak neszét hallom... Emptyby Grimmjow
2024-03-10, 22:33

Orion x Reno
Sötét szárnyak neszét hallom... Emptyby Grimmjow
2024-01-28, 19:14

Ready, set.... play, shoot!
Sötét szárnyak neszét hallom... Emptyby Grimmjow
2024-01-17, 19:53

Flesh and stone
Sötét szárnyak neszét hallom... Emptyby Gorduin
2023-11-26, 19:25

Deep loneliness
Sötét szárnyak neszét hallom... Emptyby Gorduin
2023-11-25, 22:28

Pretender
Sötét szárnyak neszét hallom... Emptyby Grimmjow
2023-09-07, 15:36

Orion White
Sötét szárnyak neszét hallom... Emptyby Gorduin
2023-08-29, 20:09

Alexander Northwind
Sötét szárnyak neszét hallom... Emptyby Gorduin
2023-08-29, 20:07

Ahs Hemsworth
Sötét szárnyak neszét hallom... Emptyby Gorduin
2023-08-29, 20:04

Damenadiel
Sötét szárnyak neszét hallom... Emptyby Gorduin
2023-08-29, 20:03
Top posting users this month
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (22 fő) 2022-08-02, 23:10-kor volt itt.

Megosztás
 

 Sötét szárnyak neszét hallom...

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Grimmjow


Grimmjow


Hozzászólások száma :
339
Join date :
2017. Dec. 13.

Sötét szárnyak neszét hallom... Empty
TémanyitásTárgy: Sötét szárnyak neszét hallom...   Sötét szárnyak neszét hallom... Empty2020-09-08, 19:58



Borra and Demóna

Wretched and divine

A birodalomban békesség honol, és Múria népe békére lelt Aurora és Philiph herceg uralma alatt és így nekem sincs sok teendőm és dolgom. Végre... olyanok között lehetek, akik olyanok mint én, és Conell halála mély nyomot hagyott mindenkiben. Ő csak békét akart, de az emberek világa ezt nem tette lehetővé és belehalt a vágyba hogy ne viszálykodjon a két faj többé.
Végül, összejött a terve, és Borra is jobb belátásra tért, miután az összecsapás után a királynő, Ingrid... kecskévé lett. Senki nem siettette hogy változtassam emberré és így nem is tettem. Sokkal nyugodtabb a leányom élete is az anyósa nélkül, és Philiph sem igazán rajongott az ötletért. Lassú mosolyra húzódik az ajkam, ahogy az előttem elterülő tájat nézem, és éjiárnyak színes tollait látom. A kicsik végre szabadon repülhetnek, és nem kell barlangban bújkálniuk. Új esélyt kaptak, egy jobb életre ahol a népeinknek nem kell ellenségeskedniük. Nem kell irtanunk egymást, és nekem nem kell koronát viselnem az enyémek között, bár sokan mindig úgy tekintenek rám, mióta a Főnix bennem éledt újjá. Én soha nem akartam ezt, nem kértem, és nem is tudtam róla, mielőtt Conell ki nem mentett a folyóból. Most egy egész nép vesz körül, és Borra is meglehetősen sokszor látogatja meg a fészkemet mindenféle mondvacsinált indokkal, de sosem tagadja le hogy csak látni akar. Nem igazán értem miért, nem vagyok különleges. Mindig mondogatja hogy csak kíváncsi az erőmre, és hogy mire vagyok képes. Nagyon hasonló a hatalmunk, mindketten teremtünk, és az élővilágot manipuláljuk.
- Borra - szólalok meg, már messziről hallom az erőteljes szárnycsapásait és odafordulok ahogy landol a szirten.
- Most éppen mi hozott ide, mondd? - kérdezem tőle apró mosollyal. Idegen érzés ez nekem, de nem rossz és általában örülök amikor itt van. Kellemes érzés tölt el, ahogy végigpillantik, izmos szikár testén. Olyan régóta vagyok már egyedül, nem is számolom az idejét. Lipót életem egyik legnagyobb csalódása volt, és azóta.... a bizalmam a férfiak felé, nem az igazi.



Vissza az elejére Go down
 

Sötét szárnyak neszét hallom...

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Eternity Wonderland :: Nyugodj békében :: Archívum-