Ami csak szem szájnak ingere, lehetőségek tengere.
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:

Jelszó:

Automatikus bejelentkezés:
 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák

Hush little baby, don't you cry....
First time we met  Emptyby Gorduin
2024-03-24, 14:22

Wonho & Drake
First time we met  Emptyby Grimmjow
2024-03-10, 22:33

Orion x Reno
First time we met  Emptyby Grimmjow
2024-01-28, 19:14

Ready, set.... play, shoot!
First time we met  Emptyby Grimmjow
2024-01-17, 19:53

Flesh and stone
First time we met  Emptyby Gorduin
2023-11-26, 19:25

Deep loneliness
First time we met  Emptyby Gorduin
2023-11-25, 22:28

Pretender
First time we met  Emptyby Grimmjow
2023-09-07, 15:36

Orion White
First time we met  Emptyby Gorduin
2023-08-29, 20:09

Alexander Northwind
First time we met  Emptyby Gorduin
2023-08-29, 20:07

Ahs Hemsworth
First time we met  Emptyby Gorduin
2023-08-29, 20:04

Damenadiel
First time we met  Emptyby Gorduin
2023-08-29, 20:03
Top posting users this month
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (22 fő) 2022-08-02, 23:10-kor volt itt.

Megosztás
 

 First time we met

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Grimmjow


Grimmjow


Hozzászólások száma :
339
Join date :
2017. Dec. 13.

First time we met  Empty
TémanyitásTárgy: First time we met    First time we met  Empty2020-11-05, 20:40

Alexnek vannak néha nagyon furcsa becsípődései, mint például hogy költözzünk Alaszkába, és egy isten és ördög mögöttö helyre, mert ő itt is akar bizniszelni, meg még ki tudja mit csinálni. Nem, nem hiszel el hogy csak emiatt ide jött volna, és itt kicsit könnyebb lehet a dolgunk. A nappalok rövidebbek és elég hűvös az időjárás, amit nem bánok, legalább elmehetek síelni és snowboardozni. Számos emberi szokást próbáltamm ki az elmúlt években, és egy kettő egészen szórakoztató is tud lenni, ha az ember vámpír és nem kell éveket töltenie a tanulással.
Van elég dolgom azonban itt is. Az egyik klubb megnyitója óta meg sem állok, hogy minden tökéletes legyen és jól működjön, mert szeretem ha a dolgok úgy történnek ahogy akarom, és legalább három biztonsági céget rúgtam már ki mert nem voltak elég megfelelőek és hatékonyak. Nem dolgozom akárkikkel!
Most, kicsit morcosan ülök az irodámban bár lassan már a NASA főhadiszállása is lehetne annyi tech cucc van márr itt. Alex minden alkalommal ezzel szívja a vérem, ha nem éppen mást akar....
Szemmel tudom tartani az egész helyet de az üzleti részbe ritkán szólok bele, maximum zárt ajtók között megbeszélem Alexel hogy mit tanácsolnék aztán vagy hallgat rám, vagy megy a falnak fejjel. Szokása megtenni. Nekem megvan a magam kis biznisze amiből kellő mennyiségű pénzt tudok kiszedni ha épp valamire szükségem van. A legújabb találmányokért oda vagyok, és minden évben lecserélem a telefonom, ha nem gyakrabban, és a kocsim sem ússza meg. Ahogyan a laptop sem. Minden áldozatul esik a cserének. Hátraigazítom hosszú szőke hajam és figyelmem újra a banki tranzakcióimra irányítom, mert keresek egy tételt hogy mikor rendeltem meg az új fotelt ide az irodába és még nem hívtak hogy hoznék és ki akarom panaszolni belőlük a lelket is. Megcsörren a vezetékes telefonom és összehúzott szemekkel nézek rá, mielőtt felvenném.
- Erik - szólok bele, és azt az infót kapom hogy friss vérszívó érkezett a klubba, akit extra figyelemmel követnek, és a kamerákon én is hamar megtalálom a részletes személyleírást követően. Nofene. Néha felnézek rá de nem foglalkoztat különösebben.
Vissza az elejére Go down
 

First time we met

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» A long time ago

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Eternity Wonderland :: Nyugodj békében :: Archívum-