Ami csak szem szájnak ingere, lehetőségek tengere.
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:

Jelszó:

Automatikus bejelentkezés:
 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák

Hush little baby, don't you cry....
Join me, little Demon Emptyby Gorduin
2024-03-24, 14:22

Wonho & Drake
Join me, little Demon Emptyby Grimmjow
2024-03-10, 22:33

Orion x Reno
Join me, little Demon Emptyby Grimmjow
2024-01-28, 19:14

Ready, set.... play, shoot!
Join me, little Demon Emptyby Grimmjow
2024-01-17, 19:53

Flesh and stone
Join me, little Demon Emptyby Gorduin
2023-11-26, 19:25

Deep loneliness
Join me, little Demon Emptyby Gorduin
2023-11-25, 22:28

Pretender
Join me, little Demon Emptyby Grimmjow
2023-09-07, 15:36

Orion White
Join me, little Demon Emptyby Gorduin
2023-08-29, 20:09

Alexander Northwind
Join me, little Demon Emptyby Gorduin
2023-08-29, 20:07

Ahs Hemsworth
Join me, little Demon Emptyby Gorduin
2023-08-29, 20:04

Damenadiel
Join me, little Demon Emptyby Gorduin
2023-08-29, 20:03
Top posting users this month
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (22 fő) 2022-08-02, 23:10-kor volt itt.

Megosztás
 

 Join me, little Demon

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Gorduin


Gorduin


Hozzászólások száma :
168
Join date :
2019. Sep. 04.

Join me, little Demon Empty
TémanyitásTárgy: Join me, little Demon   Join me, little Demon Empty2020-04-26, 21:56


Jade & Anubisz
Te, meg ki a....vagy?!

Minden egyes lélekre emlékszem, akinek új lehetőséget adtam. Egyesek élnek vele, és az oldalamon maradtak, hogy kiaknázzák a képességeiket, mások azonnal eltűntek, hogy teljesítsék a kicsinyes, emberi mivultukban ért sérelmeik megfizetését, ebben az alakjukban. Néhányan sikerrel jártak, és még így is visszatértek hozzám. Mások… ennek ellenére sem. De nem fogok senki után sem kajtatni. Megvan a magam dolga, hajón utazom körbe a világot, ha kell, megteszem amit kell, és odaállok a mérleg elé, a halottal, és megmérettetem. De kevés mostanában az a lélek, akinek ilyen lehetőséget adok. Más istenek vadásszák a démonaimat. A legérdekesebb ebben az évtizedben egy nő volt, kis görénnyé változik át, aranyos állatka. Nekem tetszett, de nem élvezhettem sokáig a társaságát. A hajóm fedélzetén tevékenykedik néhány ember, a kapitány, és a személyzet, muszáj, hogy működjön a masina. Feleslegesen nem használnám ilyen tákolmány irányítására az erőmet, és nem is fogom. Egy napszemüvegben, és világoskék nadrágban ücsörgök a hajó fedélzetén. Van néhány pokol kutyám, az emberek közt, inkább nyugalmi állapotban agár szerű, nagy fülű kutyák, mint az egyiptomi rajzokon. Épp csak, nem feketék. Napbarnította bőrömön csillog a nap, apám Ré érintését érzem olykor a bőrömön. Szeretek az egyenlítő közelében tartózkodni, mert itt a legmelegebb az időjárás. A hajóm a Maldív szigetek mentén köt ki, fehér homokos tengerpartok, nyugodt benszülöttek, akik a turistákból élnek.
A hajamba belekap a sós szél, ahogy átszállok a motorcsónakba, egy inget felvettem azért, ott a szigeten, az egyik házban fogok pihenni. Kevés démonom tudja ,hogy mely területeket részesítem előnyben.
A fehér homokba lépkedek néhány perc múlva, a parton, a házam felé tartok, amit a helyiek tartanak rendben, senkinek sem adják ki, mert azt, hogy van munkájuk, nekem köszönhetik, hogy lent, a part közeli városban üdülő házak vannak, és van mit enniük. Néhány bungalló, és kikapcsolódásra alkalmas hely. Ahogy a szigetre léptem, ismerős démont érzek meg rajta, Jade, gyönyörű neve van. Egy ékkő, reméltem, hogy az lesz, de… hiszen időtlen vagyok, van időm kivárni, bármit. Gyakran még ők sem fogják fel, hogy rengeteg idejük van, a bosszúikat is beteljesíteni. Bár, soha senki nem kért tőlem segítséget, hogy az emberi életében ért sérelmeik megtorlásában segítsek. Igaz… van egyfajta kisugárzásom. Megigazítom az orrnyergemen a szemüveget, és a város felé haladok, egy bár előtt állok meg. Idebent van, de nem fogok bemenni hozzá. Egy pillanatra kiterjesztem felé az erőm, csiklandós, meleg, akár egy családi fészek. Szeretem minden démonomat. Aztán tova száll az érintés, és a dokkok felé haladok. Egy ottani kávézónál telepszem le, ahonnan jól láthatom a hajómat.


Vissza az elejére Go down
Grimmjow


Grimmjow


Hozzászólások száma :
339
Join date :
2017. Dec. 13.

Join me, little Demon Empty
TémanyitásTárgy: Re: Join me, little Demon   Join me, little Demon Empty2020-04-27, 19:48

My demons....

Electra & Jade

llegális bordélyok és a fekete piac. Ezek azok a kulcsszavak, amikre minden alkalommal rákeresek, és ezek azok a szavak, amik minden alkalommal fel tudják bennem emelni a pumpát. Elképesztő mi minden zajlik az egyszerű emberek háta mögött, amit nem képesek észrevenni, amire egyszerűen felháborítóan vakok, és nem hiszem el hogy nem látják. Nem akarják? Én sem akartam! Most viszont, a pokol kapujából fordítottak vissza, és ezt egy lehetőségnek véltem, hogy bosszút vehessek saját magamért.
Régebben el sem tudtam képzelni hogy valakit ennyire mélyen emészthetnek az indulatok, legyen az bármi is. Nem tudtam volna elhinni, hogy ember érezhet ilyesmit, amit most én érzek, és lehet ennyire fájdalmas. Van az a fájdalom, ami már annyira fáj, hogy egyszerűen átfordul másba, gyűlöletbe. Szerettem a barátaimat! Mindent megadtam volna értük, és ők... egyszerűen elfelejtettek engem, és nem hitték el hogy élek, hogy élhetek, és van esélyük... Szörnyű gyanú foglalkoztat már napok óta ezzel kapcsolatban, és nem hagy nyugodni, minél tovább gondolkodom rajta annál inkább valószínűnek tűnik. Mi van akkor, ha direkt hívtak aznap bulizni, hogy később szabad préda lehessek? Miért nem kerestek, amikor logikus lépés lett volna? Hacsak nincs valami takargatnivalójuk.
Ki fogom deríteni, és mind égni fogtok!
Reggelre járhat már az idő, nem is figyeltem hogy ennyire elment mellettem, amíg kutattam és jegyzeteltem. Csinos kis mappa hever a könyököm alatt. Félrerúgok egy üres lapot, leteszem a laptopot az asztalra, és eldőlök a kanapén. Kényelmes lakás, szép és szolid. Anubis lakása, de azt mondta lakhatok itt, ha rendben tartom. Erre aztán nem lehet panasza, ragyog szinte a tisztaságtól. Ő maga is itt lakik, egy házzalodébb és gyakran töri rám az ajtót hogy ő most jött és itt van.
Félálomban érzékelem hogy erre a szigetre tette a lábát, mert cukormázas érzés kerít a hatalmába és fel is ébredek rá. Már csak ez hiányzott nekem. Komolyan, mint pattanás az orrom hegyére. Azért sem megyek ki, és nem köszönök neki. Bár ha már felkeltem, egy kávét lehet hogy elfogadnék, és így nagy nehezen életet verek magamba hogy kimenjek a kávézóig. Nagyon finom kávét készítenek és így.... Kicsattogok. Farmerben és egy csőtopban. Nem érdekel hogy kicsit kócosnak látszom és nem érdekel hogy a pizsamának használt topom az ami nem takar túlságosan sokat. Már majdnem visszafordulok.
- Nahát, nem is tudtam hogy itt vagy - sétálok el mellette mert azt sajnos el kell ismernem hogy jól néz ki, de az idegeimre tud menni a folyamatos tyúkapóskodásával. Bár az is tény hogy így már egészen jól használom az árnyakat. Hm, akkor is. Túl jól néz ki, és ez bűn. Hümpf! [/color]


My Wonderland | Honey <3 |

Vissza az elejére Go down
Gorduin


Gorduin


Hozzászólások száma :
168
Join date :
2019. Sep. 04.

Join me, little Demon Empty
TémanyitásTárgy: Re: Join me, little Demon   Join me, little Demon Empty2020-04-27, 21:16


Jade & Anubisz
My little sweet Jade

Éreztem, hogy alszik, ezért is nem zavartam meg. A kávézóban, félig árnyékba ültem le, a lábaimnál két dobermann pihent, így elég nagy területet hagytak nekem. Élveztem a rám irányuló tekinteteket. De, problémájuk lett volna, ha például a szemembe néznek. A halál szele csapja meg őket általa. Egyesek nem bírják elviselni, az alvilágot, az átjárót, ahol végig kísérném őket, a mérlegig, és inkább elkerülnek. Persze, csak ha nagyon szadista kedvemben vagyok, szórakozok ilyesmivel, egyébként, a szemembe tudnak pillantani. Amit meg is tesznek. Lustán pillantok fel a mellém lépő nőre. Kávét kérek, feketén, és gyümölcsöket, utóbbit sorolom,hogy melyiket milyen formán. Nagyon remélem, hogy egy csinos gyümölcs tálat fogok kapni a végére. A rendelésemet megtoldom egy mosollyal is, és végig siklik rajta a pillantásom, mire látom, hogy feszeng a ruháiban. Mégsem bíztatom tovább, csak makulátlan legyen a kávém, és a gyümölcseim.
Unatkozom, és ha unatkozom, Jadehez jövök, ha épp őt akarom nyúzni, és őt fogom, mert amióta visszatért hozzám, fejlődni akar. Én pedig nem akarok magam mellett gyenge démonokat tudni. Attól még ,hogy az emberek közt vegyülünk, ellenségeskedhetünk, tudom,hogy más istenek olykor kinyírnak egy-egy démonomat. Jade… azt akarom, hogy ő képezze ki a démonokat akiket majd készíteni fogok. De néha, annyira…emberi még.
Érzem, hogy közeledik, de csak akkor moccanok meg a pokol kutya vakargatásából, amikor már előttem áll. Végig mérem, egyrészt…trópsusokon, hosszú farmer… akaratlan lebbentem meg az erőmet,hogy érezze a hűvöset, amiért azt a látszatot akarja kelteni, hogy nem tudta, hogy érkezem. Megérezte, hogy itt vagyok, azonnal.
A napszemüveg rejteke mögött villan a tekintetem a topjára, és halvány elégedett mosoly fut át az ajkamon, szeretem cukkolni. Gyönyörű alakja van, és az arca is szép, tetszik. Nekem nem számít, hogy mit tettek vele előtte, most itt van, és az én démonom. Egyelőre csak azt akarom,hogy tanulja meg normálisan használni az erejét.
- Ha nem éjszakába nyúlón kotorásznád a netet, hanem időben felkelnél, mikor Ré első sugarai besütnek a szobádba, hamarabb is értesülhettél volna, hogy érkezem. – jegyzem meg epésen. Majd el is engedem.
- Csatlakozz hozzám, épp kávézni készültem. – intek a mellettem levő üres székre. A kutyák hagynak helyet neki is. Így kettőnk két oldalára kerülnek.
- Reggeli után pedig, edzünk. – jelentem ki.- Addig, mesélhetnél, bármiről, amit érdekesnek gondolsz. A szigetről, a kutatásodról. – vonom meg a vállamat.


Vissza az elejére Go down
Grimmjow


Grimmjow


Hozzászólások száma :
339
Join date :
2017. Dec. 13.

Join me, little Demon Empty
TémanyitásTárgy: Re: Join me, little Demon   Join me, little Demon Empty2020-07-07, 14:58

My demons....

Electra & Jade

Megpróbálok úgy tenni, mint aki él és ébren van és nem foglalkozom a felém sikló tekintetekkel sem. Tudom hogy nem vagyok egy utolsó látvány, de még nem állok készen arra hogy ezt fel is használjam. Korábban sosem tettem és bár tudtam hogy csinos vagyok, nem éltem vele vissza, mert nem tűnt helyénvalónak. Régebben nem akartam kitűnni, és a szolid szépség híve voltam és sosem értem el semmit erkölcstelen módon. Mostanra, azt hiszem el szó szerint kihalt belőlem, hiszen van egy új célom, és a halálomban sem nyugodatok. Anubis új életre hívott, csak tudnám miért, és most a démoni erőmmel próbálok együtt élni egy napfényes szigeten valahol a ki melyik szigeten, ami eléggé édeni. Nem az én világom, én sokkal jobban szerettem a nagyvárost és a nyözsgést.
A mozgásomban nem akadályoz a hosszú nadrág, mert nem érzem a meleget. Nem olyan agresszíven mint egykor.
A kávézóban persze nem lehetek egyedül, mert Anubis is ott héderel a pokol kutyáival, és megrezzenek egy pillanatra ahogy megcsap a hűvöse, ami hideg mint a halál. Nem hat meg.
- Persze, annyi minden mást is csinálhatnék de tényleg. Kitalálhatnám milyen legyen a körmöm, a hajam, melyik arcpakolást válasszam éjjelre...... - gúnyolódok egy sort ahogy pultra könyökölve kérek viszonylag kedvesen egy kávét és mellé valami szendvics szerű reggelit is, hogy ne haljak éhen ha már egyszer élek.
- Ha már úgyis itt vagy - vonom meg a vállam, ahogy letelepszem a vele szemben lévő székre, és megvárom amíg kiér a rendelésem. A szavaira persze elhúzom a szám kicsit. Az edzéseket nem hagyom ki sosem, mert az én érdekem is hogy megtanuljam használni amit kaptam és ebben legalább tud segíteni.
- A szigeted unalmas. Csak a hőség, és a víz, semmi változatosság. A kutatásom nem rád tartozik még mindig - pillantok rá szürke szemeimmel, és a mosolyom a pincérnőnek szól, aki kihozza nekem a kávémat.
- Ezúttal meddig maradsz itt? - kérdezem.  [/color]


My Wonderland | Honey <3 |

Vissza az elejére Go down
Gorduin


Gorduin


Hozzászólások száma :
168
Join date :
2019. Sep. 04.

Join me, little Demon Empty
TémanyitásTárgy: Re: Join me, little Demon   Join me, little Demon Empty2020-08-04, 18:08


Jade & Anubisz
My little sweet Jade

Végig mérem, a csipkelődését hallva látványosabban.
- Ami azt illeti, elég nőhöz illő időtöltés lenne. Tudod, ha mások kényeztetnek, sokkal jobban esik, a masszázs, az arcmasszázs, amilyen zsémbes vagy, rád férne. – a kutyáim már-már mozdulatlanok, szükségtelen őket bármivel is kínálni, egész mással táplálkoznak, mint a víz, vagy a hús. Követem a tekintetemmel a pincérnőt, és őt is, tudom, hogy mindenki másnak szívesebben osztja a mosolyait. Én is a pincérnőre pillantok, a szemüvegeim felett, és csak az egyik szemöldökömet vonom fel.
Mire, zavarba jön, és hamar eliszkol, remélem a reggelimet hozza.
- Jade! – emelem rá a fagyos pillantásom. Ezek a szemek sosem mosolyogtak még senkire, még szeretőimre sem, a hangom pedig hűvös, akár a halál szele, ahogy kiejtem a nevét. Figyelmeztetem, hogy túl messzire megy a sértegetésemmel.
- Ameddig jól esik. Ha pedig az unalom a problémád… – ezen könnyen segíthetek. Területet váltunk, fellobbannak a kékes szürke lánggal égő fáklyák, a kávézó területén, és átkerülünk a halál mezsgyéjére. Ám valahogy mégis ide kerül az asztalra a gyümölcs kosaram, a kávéja pedig rajta múlik, hogy a nyakába borult-e vagy sem.
Sosem edzettem vele, és egy darabig nem is fogok.
-Tudod, nem értem, hogy miért bánsz velem ilyen kegyetlenül, megadtam a lehetőséget, hogy bosszút állj, a lehetőséget, hogy halhatatlanként új életet kezdj. Segítenék is, de nem kérsz az ilyen irányú segítségemből, –megvonom a vállamat.- mintha megvetnél. – ismét megvonom a vállamat, és belekortyolok a bodzás limonádémba.- Akkor , fogadd őszinte ajándékom… – intek lustán, és kisebb, holt katonák másznak elő a földből, ez még csak a bemelegítés. A legjobbat a végére tartogatom. Ahogy győzi le a kis katonákat, úgy jönnek az erősebb alakok. Tervezek három óriás csontvázat is ellene küldeni, és a csontvázak még mindig csak enyhe bemelegítés.
Vissza az elejére Go down
Grimmjow


Grimmjow


Hozzászólások száma :
339
Join date :
2017. Dec. 13.

Join me, little Demon Empty
TémanyitásTárgy: Re: Join me, little Demon   Join me, little Demon Empty2020-11-28, 18:14

My demons....

Anubis & Jade

Néha nehezen viselem Anubist, és nem értem az ő motivációját mint istenség, és azt sem, miért adott nekem második esélyt, amikor senki nem kérte rá. Talán megsajnált? Megszánta hogy ilyen szerencsétlenül haltam meg? A mai napig nem értem, és ahogy végigmér a szemtelenségemért, csak bájosan elmosolyodom. Mielőtt meghaltam volna, nem voltam ilyen. Jelenleg leginkább a saját gonosz ikertestvéremnek tűnök. Nem érdekel, többé már nem. Nincs miért.
- Hát persze. Mintha csak ez töltené ki minden időmet, hogy szépségápolással foglalkozzak, és sminkelgessek a semminek - vágok vissza rosszkedvűen, de letelepszem veleszemben és csatlakozom a reggelihez, mert még én sem ettem, és érzem hiányát annak hogy nem aludtam és nem is igazán pihentem. Adatok, nevek, helyek és dátumok repkednek a szemeim előtt.
- Igen? - pillantok rá, ahogy felcsattan és érzem aurája hidegét. A csontomig ér, de nem adom meg neki az örömöt hogy megborzongjak, és kiverjen a víz. Nem, azt nem. Uralkodom a testem felett, bár a kezem így is megrezzen egy kicsit. Kékes szemeim összefonódnak az ő pillantásával. Intenzív, rideg és mégis olyan ismerős szemek. Ezek a szemek láttak engem akkor, amikor senki más nem. Nem félek tőle, de annál inkább képes zavarba hozni.
A világ instabillá válik, és belekapaszkodom a kávéscsészémbe, és épp csak nem borítom magamra, ahogy ő persze mekulátlanul meg sem moccan. A halál mezsgyéje ez, tudom jól. Jártam itt, amikor haldokoltam, és kissé ideges leszek, felugrik a pulzusom. Túl messzire mentem volna? Végül is, legalább vége lesz mindennek. Felszegem a fejem ahogy ránézek.
- Erővel kényszerítettél, hogy visszatérjek. Én csak azt akartam hogy.... hogy mindenki hagyjon békén - suttogom a végét, hiszen a bordélyban haltam meg, ahol értéktelen test voltam, semmi más. Egy csinos arc.
- Sosem voltam kurva! Sosem.... adtam el magam hogy elérjek bármit is az életben és két férfit ismertem összesen! Mégis.... egy bordélyban haltam meg, mert valakik elárultak engem. Kurvaként! - ismétlen meg indulatosan, ahogy megremeg a szemem sarka, és ökölbe szorulnak a kezeim.
- Miért kellett volna megköszönjem? Miért?! - kiáltok rá ahogy a maga kedvességével megajándékoz.
- Gyűlöllek! Gyűlöllek! - fakadok ki indulatosan, és a haragvó energiám elsöpri az első katonákat, amik jönnek. A haragom jelenleg nagyobb mint a félelmem, de ahogy jönnek, egyre inkább, egymás után... egy kardot formázok meg a sötétségből, és azzal pusztítom el a holtakat amiket rám küld. A könnyeim felszáradnak, és lassan csitul a haragom, ahogy koncentrálnom kell és győznöm. Nyernem, ameddig csak tudok.


My Wonderland | Honey <3 |

Vissza az elejére Go down
Gorduin


Gorduin


Hozzászólások száma :
168
Join date :
2019. Sep. 04.

Join me, little Demon Empty
TémanyitásTárgy: Re: Join me, little Demon   Join me, little Demon Empty2023-03-30, 21:39


Jade & Anubisz
My little sweet Jade

Tulajdonképpen örülök, hogy jönnek a démonok, megállíthatatlanul, mind azért, hogy kiélje a dühét Jade.
Én pedig addig hátra dőlve nézem az egész jelenetet, könnyedén megreggelizek. Feltűnik az is, hogy a kaszabolásból végre látványos öldöklés lesz, használja az eszét, a képességeit. Addig küldöm rá a holtakat amíg végre látom, hogy el nem fáradt. Ekkor jelenünk meg a sziget azon részén, ahol a privát területem van. Ugyan így reggeliző asztal mellett ülünk, és néhány kutyám is ott pihen a határok mentén, és egy-két emberem, akik a szolgálatomra esküdtek, várják hogy utasítsam őket.
Egyébként épp talán két nap telt el, ha minden igaz, így merem remélni, hogy megéhezett.
Gazdagon is van terítve az asztal, ami azt illeti.
-Megnyugodtál? Számos követőmmel harcoltál, érezted az erőt amit neked adtam? – felesleges köröket nem fogok futni, hogy hogyan érzi magát, vagy hogyan nem. Hiszen hiába ember, démoni tulajdonságokkal van felvértezve. Az erejét is tőlem kapta.
- Még mindig vágysz a bosszúra? – kortyolok bele az italomba és hátra dőlök a székemben, a napszemüvegemmel babrálok, mire vissza teszem a helyére, így kevésbé látják a rideg pillantásomat.
-Tudod mit? Ne válaszolj. Megelégeltem a szarakodásod, a hisztid. Indulunk, hogy bevégezd a bosszúd. – kelek fel, és utálom , már most utálom, hogy itt kell hagyjam ezt a helyet, mert nem hiába szeretek itt lenni, itt időzni, kicsit a régi időkre emlékeztet.
Ahogy lépek kettőt, máris fekete öltönyben sétálok a fedetlen terasz közepére, ahogy a nap megvilágít, az árnyékomban néhány pillanatra az isteni formám tükröződik vissza.
Rá ér aludni , majd ha igazán kifáradt, vagy útközben. Bánom is én.
Felé nyújtom a kezemet, ha nem jön, akkor erővel teleportálom a testét mellém, és fogom meg a kezét, a hálószobám felé indulunk, mintha egy könnyed séta lenne. A prakikus ruhái kerülnek rá, és a kedvenc fegyverei kerülnek hozzá, majd a következő lépésnél a régi élőhelyének városába érkezünk, azon belül is egy ottani lakásomba, itt sötét éjszaka van, a két pokol kutyám a hátunk mögött sétál elő az árnyakból, és fekszik le az ablak közelébe.
- Tessék. Mit akarsz tenni? Te leszel a mérleg az ő haláluk felett? – húzom el az ujjam az álla ívén, majd el is engedem őt, és elsétálok az italos pultomhoz, mangó levet ad a kezembe a szolgám, és elégedetten kortyolok bele.
Vissza az elejére Go down
Grimmjow


Grimmjow


Hozzászólások száma :
339
Join date :
2017. Dec. 13.

Join me, little Demon Empty
TémanyitásTárgy: Re: Join me, little Demon   Join me, little Demon Empty2023-06-18, 16:01

My demons....

Anubis & Jade

A kezdeti kifakadásom dühbe csap át, és onnan meg gyűlöletbe fordul, ami nem kifejezetten a férfi felé irányul de mivel ő van itt, rajta tudom levezetni. Valahol józan ésszal tudom hogy nem kellene, hiszen ő egy isten. Egy olyan lény aki puszta csettintéssel el tud engem pusztítani és nem is kell megmoccannia hozzá. Mégsincs bennem félelem, mert a haragom még ennél is nagyobb.
Eszeveszetten kaszabolom a sétáló hullákat és különböző fegyvereket is segítségül hívok az árnyakból és elfáradok. Mégis minden egyes halottban látom az engem eladó és eláruló árnyakat és visz előre az indulat.... Nem tudom mennyi idő telik el mire kifogy belőlem a szussz. Szakad rólam a víz és mikor már alig állok a lábamon és kapkodom a levegőt vége lesz....
Egy szempillantás alatt kerülünk ki onnan és meg kell kapaszkodnom az asztal szélébe az éles váltástól.
- Meg.... - nyögöm ki ahogy egy pohár vízért nyúlok és lehúzom szinte egyszerre olyan szomjas vagyok.
- Éreztem... Csináltam mindenéle fegyvert belőle és .... úgy érzem sokáig jöttek... mármint nem tudom mennyi idő telt el... - válaszolok a kérdésre is ahogy leteszem a poharam az asztalra. Még mindig remeg egy kicsit a kezem a megfeszített erőlködéstől hogy minden csapásom találjon.
- Vá... - kezdek bele, de belém fojtja a szót ahogy felkel. Csak a szemem villan meg. Hát mire vágyhatnék ha nem a bosszúra? Mit kellene... mihez kellene kezdenem azzal hogy démon lettem ha nem ölhetem meg azokat akik miatt idáig jutottam?! Én nem akartam másik életet.... Én csak meg akartam halni.
Követem, és meg fogom a kezét ahogy visz mert tudom hogy nincs értelme ellenállnom és akkor is az lesz amit ő mond ha nem engedelmeskedem. Felszusszanok és meglepetten moccanok ahogy a kedvenc ruháim kerülnek rám és még fegyverek is.
- Ez...? - akadok el ahogy majdnem pofára esek benne, mert megáll előttem és a lakásban nézek körül.
- Nem érdemelnék meg? Elárultak engem, miattuk lettem kurva egy bordélyban. Szerinted nem jogos hogy tudni akarom miért?! Miért kellett az öngyilkosságba hajszolni engem, akinek legnagyobb álma hogy író legyen? Soha senkinek nem ártottam, nem öltem, és nem drogoztam... Unalmasan nyugodt és mégis boldog életem volt.... - fakadok ki ahogy az ablakhoz lépek és a sötét utcára nézek ki amit csak az éjjeli lámpák világítanak meg.
- Miért nincs jogom hozzá, hm? Mert démon lettem? Így már nem akarhatom tudni az okát? Anubis... te örök életű vaagy neked ezek semmit nem jelentenek. Én nem kértem tőled hogy ide gyere, és sosem nyaggattalak azzal hogy segíts a nyomozásomban. Miért baszod fel magad mégis ezen? - húzom össze a szemeim kissé.


My Wonderland | Honey <3 |

Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Join me, little Demon Empty
TémanyitásTárgy: Re: Join me, little Demon   Join me, little Demon Empty

Vissza az elejére Go down
 

Join me, little Demon

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Nothing, but a demon...
» Like the angel and a demon
» Demon's fate

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Eternity Wonderland :: Játéktér :: Ebbe a világba tartozom-