Ami csak szem szájnak ingere, lehetőségek tengere.
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:

Jelszó:

Automatikus bejelentkezés:
 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák

Hush little baby, don't you cry....
Maxim Krilov Emptyby Gorduin
2024-03-24, 14:22

Wonho & Drake
Maxim Krilov Emptyby Grimmjow
2024-03-10, 22:33

Orion x Reno
Maxim Krilov Emptyby Grimmjow
2024-01-28, 19:14

Ready, set.... play, shoot!
Maxim Krilov Emptyby Grimmjow
2024-01-17, 19:53

Flesh and stone
Maxim Krilov Emptyby Gorduin
2023-11-26, 19:25

Deep loneliness
Maxim Krilov Emptyby Gorduin
2023-11-25, 22:28

Pretender
Maxim Krilov Emptyby Grimmjow
2023-09-07, 15:36

Orion White
Maxim Krilov Emptyby Gorduin
2023-08-29, 20:09

Alexander Northwind
Maxim Krilov Emptyby Gorduin
2023-08-29, 20:07

Ahs Hemsworth
Maxim Krilov Emptyby Gorduin
2023-08-29, 20:04

Damenadiel
Maxim Krilov Emptyby Gorduin
2023-08-29, 20:03
Top posting users this month
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (22 fő) 2022-08-02, 23:10-kor volt itt.

Megosztás
 

 Maxim Krilov

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Honeyfish


Honeyfish


Hozzászólások száma :
37
Join date :
2018. Nov. 26.

Maxim Krilov Empty
TémanyitásTárgy: Maxim Krilov   Maxim Krilov Empty2021-06-07, 21:42

a család: Láttad bármelyik brazil szappanoperát? Igen? Nem? Talán? Na ne azt képzeld el. Maradjunk annyiban, hogy egy nő a világra tojt és kész, aztán hagyjuk is egymást.
» jó szomszédi iszony: Nézz az égre, nagy Hold fénye,
magasan világít az éji pamlagon,
ha beszólsz, felbaszlak rá csillagom!
» sötét vágyak: A Százholdas Pagony leigázása.
» erősségem, hogy… Halálosan humoros hülye, that's me.
» gyenge pontom: A horoszkóp szent és sérthetetlen!
» tudtad, hogy…: A vasté gyakori szerencsetárgyam? Őrület!
szül. idő: 1992.02.29.» szül. hely: Oroszország, Moszkva» kor: 27» lakhely: Moszkva» faj: Kannibál vérfarkas» rang: Domináns» családi áll.: Holdkóros» play by: Alexander Ludwig

Miért? Miért nincs még fent a mai horoszkóp? Hát hogy induljak így el otthonról? Nem. Egyszerűen nem tölt be Mr. Des Tiny oldala. Baszd meg a system errorodat, pöcshulladék! Köpd ki a horoszkópomat, de azonnal, mert odabaszok! Mivan he? Mit nézel? Ne nézzél! Kérdezni meg meg se próbálj! Aleeex! Nem müüüxiiiiik! Óh. Oooohhh. Ja hogy nem volt vekapcsolva a wifi. Viiii, betöltött! Kösssziii! Hé pupák, kérsz pillecukrot? Ú-ú-ú, Alex! Hozd már ide magad! Figyi tesó... te ilyen tájékozott gyerek vagy. Mivan? Ne röhögj. Ez most egy nagyon fontos dolog. Mi? Nem. Tényleg fontos. Élet halál kérdés! Hogyhogy milyet? Naná, hogy dögös barnát kérek a koporsómba! Ja hogy virágot? Hülye. Ne pofázz már bele állandóan, mert felrúglak műholdnak azt földkörüli pályáról foghatod a upc-t! Hogy miért nem teszem? Há nehogy má' több csatornád legyen mint nekem!
Na de, figyi tesó... kéne egy vasté.

Tudod haver, egészen pofás ez a nagy kék paplan a sok ráragadt szentjánosbogárral. Jó-jó tudom, hogy ég meg csillagok... de az olyan snassz. Most mi van? Kicsit henyélhetünk még itt, nem? Kinyúlva fekszünk itt a langymeleg éjszakában bámulva a csillagpöttyös eget. Tökéletes. Kezemet a tarkóm mögé téve kényelmesen bambulok magam elé, ha már te sem sietsz.
- Hé haver...
- Mhm?
- Vágod, hogy kurva rég volt már, amikor találkoztunk?
- Nem rémlik.
- Pedig jó buli volt...

Oldalra sandítva látok egy révedező félmosolyt a képeden és most beszólhatnék, de nincs kedvem. Vigyorgó fejem elé képzelem a jelenetet akkorról, amikor még mi sem egészen voltunk azok, akik most vagyunk. Amikor még minden.. "eredeti" volt.

~

Nagy dilemma közepette jövök ki a susnyásból, megvan a mókusfarok a mai naphoz, de a horoszkópom további részével nem egészen tudok mit kezdeni. Hiába meredek bele a telefon magasan világított értelmébe, valahogy nem jön át a dolog. Aszondja a mai nap váratlan meglepetést tartogat a számomra. Jó de mit? Ha azt mondja a "számomra" akkor valami kajaféle lehet? Talán egy meglepi grill parti? Ja, nem mintha lennének barátaim. Falkám az van... de nem értem, miért néznek rám olyan érdekesen affektált nézéssel. Persze baromira nem izgat a dolog, a horoszkópom is megmondta, hogy minden rendben lesz. Tehát következetesen... minden rendben lesz. Úgy, ahogy lennie kell neki. Nem is értem miért érdekel ez hirtelen, legalábbis addig a pontig, amíg fel nem emelem a telefont tartó ujjamat a kijelzőről és fel nem tűnik alatta a letakart barátság szó.
- Nebaaaaasssz...
Ámulatom egy kemény két percig tartott, egészen addig, míg valaki belém nem botlott. Szó szerint. Bár a delikvens elmondása szerint, én mentem neki. Pedig nem, ő jött nekem.

~

- Te jöttél belém, te fasz!
Tudtam, hogy nem bírod ki beleszövegelés nélkül, így egy ezerwattos vigyorral virítom rád a véres fogsorom.
- Nocsak, mégis emlékszel?
- Jah... csak a könyöködre a bordáim között.
- Szopjál lovat! Kanyarba sehol nem toltam beléd a könyököm!
- Igazad van, a kibaszott telefonod volt az.
- Báááázdmeeeg...

~

Szóval ott tartottam, hogy Ő jött belém. Ismétlem, Ő jött belém. Éppen a barátság előrejelzést olvastam Mr. Tiny horrorszkópjában, amikor bumm! Összeütköztünk. Egy flegma bocs bazdmeg után pedig már ment is ... volna... tovább. De tudjátok, hogy van ez. Se nem sors, se nem az a bajszos mufti nem járt közben a dologban. Csakis a horoszkóp! Az megmondta! Az a cucc mindent tud, sőt a havercsávó tud mindent!
- Hé...várj csak pajtás..!
Valami ilyesmit mondtam, amikor minden anyázásod ellenére melléd szegődtem és elkezdtem elmesélni nos... mindent.
- ...szóval amikor a csaj csak felpattant és kiugrott az ablakon, engem meg otthagyva a férjével a hotel szobában, na annál idétlenebb szitu a világon nincs. Csak ami ezután jött, mégpedig az, hogy leültem a csávóval whiskeyzni és baszod kvázi megköszönte, hogy még azelőtt derült ki, hogy elvette volna a picsát! Láttál már ilyet?! És amikor...
És csak mondtam, mondtam és mondtam. Őszintén szólva, mai napig dunsztom sincs mire gondoltál akkoriban, amikor ezt hallgattad. Nem mondtál semmit, nem csináltál semmit... csak hagytad, hogy ott legyek veled és szövegeljek. Hogy ez melyikünknek volt terápia, az is veszett fejsze, szürke csacsi.

~

És most? Jó kérdés. Azóta is kitartóan idegesítjük egymást, vagyis főképp én őt, de tudom, hogy szereti. Máskülönben már elásott volna. Akarom mondani, megpróbálna elásni. Igazából, a haverságunkon csak dobott egy nagyot a szakadás, ami a falkában következett be. Végre nem kell puhapöcsösködni, végre nem szól bele senki semmibe. Tökéletes. Mint most is... megvan a holnapi szerencsetárgyam.
- Hé te fasz!
- Hm?
- Megvan a vackod?
Felröhögve paskolom meg magam mellett a kissé véres, kissé rozsdás karomnyi vasdarabot.
- Hogy a faszomba ne lenne, ezért jöttünk!
- Akkor jó.
Nagy vidoran tápászkodom fel a cserépdarabok között, hónom alá csapva a vastémet szlalomozok le utána a rogyadozó tetőszerkezeten áttáncolva egészen a földig. Én boldog vagyok a vastémmel, ő pedig... elégedett szociopata módján vigyorog magának, miközben bakancsa alatt roppan össze a helyi plébános randa pofájú koponyája. Kedvtelve tekintek körbe, tűzcsóvák nyaldossák az ég alját, sikolyok már rég nem hallatszanak, csak a hullák szaga, a vér édes illata hirdeti keményen, erre járt a kannibál falka... két pszicho tagja.

The End. The End? The End

Lófaszt, most kezdődik csak a buli! Hé tesó... látod ott azt a baszott magas tornyot? Tudod... gyűjtöm a vastéket... Naa, légysz... hé te pöcs, várj mááár meeeeg!
Vissza az elejére Go down
 

Maxim Krilov

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Eternity Wonderland :: Kezdetek :: Karaktervezető :: Honeyfish cuccai-