Ami csak szem szájnak ingere, lehetőségek tengere.
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:

Jelszó:

Automatikus bejelentkezés:
 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák

We need a little bumbum
We need a little bumbum Emptyby Honeyfish
2024-07-23, 15:52

Hush little baby, don't you cry....
We need a little bumbum Emptyby Gorduin
2024-07-14, 15:17

Bodyguard or dragonspirit?
We need a little bumbum Emptyby Grimmjow
2024-06-22, 22:51

Wonho & Drake
We need a little bumbum Emptyby Grimmjow
2024-03-10, 22:33

Orion x Reno
We need a little bumbum Emptyby Grimmjow
2024-01-28, 19:14

Ready, set.... play, shoot!
We need a little bumbum Emptyby Grimmjow
2024-01-17, 19:53

Flesh and stone
We need a little bumbum Emptyby Gorduin
2023-11-26, 19:25

Deep loneliness
We need a little bumbum Emptyby Gorduin
2023-11-25, 22:28

Pretender
We need a little bumbum Emptyby Grimmjow
2023-09-07, 15:36

Orion White
We need a little bumbum Emptyby Gorduin
2023-08-29, 20:09

Alexander Northwind
We need a little bumbum Emptyby Gorduin
2023-08-29, 20:07
Top posting users this month
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (38 fő) 2024-05-22, 21:33-kor volt itt.

Megosztás
 

 We need a little bumbum

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Honeyfish


Honeyfish


Hozzászólások száma :
39
Join date :
2018. Nov. 26.

We need a little bumbum Empty
TémanyitásTárgy: We need a little bumbum   We need a little bumbum Empty2024-07-13, 19:04

Alexim

Hát ez is egy istenkirályos nap lesz, én úgy érzem. Már 5kor kievett a fene az ágyból, na nem azért mert ennyire healthy csávó vagyok, hanem mert Alex traktorokat megszégyenítően horkol. Bazeg még egy szobával arrébb is hallom. Eskü néha olyan, mintha közvetlen mellettem szólna belőle a durmi metál, de hát na biztos csak képzelődöm, leximexi csak látens tirpák. De ettől függetlenül vagy épp pont ezért országos haverom a hülye fejű. Komolyan ha nem lenne ki kéne találni. Bár hogy ez kinek sikerülne... Ugh, hagyjuk. Gyúrjunk inkább vazze. Ha már picsának hajnalán fenn vagyok, egy kis fekvő, egy kis flexi, kell az instára a kép. Uh de jó hogy mondom, lassan fél kéne vennem az új bjúti percek részt. Vajon mivel vehetém rá a cimbit hogy legyen áldozat akarom mondani modell. Vájá vájá közbe hatot ütött az úthenger, DesTiny jövök már!
-De izgi de izgi, na mondd ó istenkirálycsávó, milyen faszom napon lesz?! - Izmos virsli ujjaim csak úgy pörgetik a telo gombját, ahogy lépek be az appba és nyomom a gombot hogy megmondja a tutit.
- Lássuk csak... Közepesen jó szerencse, nagggyon faszaaa, eh a láv résszel haggyál, Alex is csak szopott miatta, biztos hogy nem fogsz rajtam! Haverság mindenek fölött, sör! Asszondja hogy új barátságot nem kötök ma... Pff nem is akarok minek az, de hó, meglevő mélyül?! Aztaaaa akkor világklasszis legeslegjobb haverom lesz!!! Ezzaaazzzz!!!! - Ez utóbbit jó hangosan, amolyan macisan bájosan, tehát gyomorbol jövő mély érzéssel fejezem ki a világ felé. Mégpedig nagyon felnőttesen, tehát ugrálva az ágyon.
-Jaj, ez a nap csak egyre jobb lesz, oh ez mi a faszom... Heh? Mai napi szerencse tárgyam.. Ööö.. Citera... Pehely? Csikke...cikke...mi a pöcsöm öccse ez?! Cikorium... Cisz....cisztercita haj.. ALEEEEEX, TOLD IDE A SEGGEEED! -Ordítom el magam végső elkeseredésemben, ahogy az ágyon törökülésben ülve próbálom kiolvasni, hogy cibórium kehely.... Az meg mi a faszom?!




 Breath of Life  | Remélem megfelel ._.
Vissza az elejére Go down
Grimmjow


Grimmjow


Hozzászólások száma :
347
Join date :
2017. Dec. 13.

We need a little bumbum Empty
TémanyitásTárgy: Re: We need a little bumbum   We need a little bumbum Empty2024-07-22, 13:36

Lassan ébredezek csak, mert elég hosszú volt az előző éjjelem, és nem esik rosszul tétlenül heverészni az ágyamban, de hallom fél füllel ahogy Maxim felkel. Néha nem is értem hogy a retkes faszomba tapadt ez rám ennyire, de asszem már évekről beszélünk és mondhatni egészen hozzászoktam a hülye fejéhez és hogy nem lakom egyedül. Ez az isten/sátán barma most is éppen hangosan óvációzik mert elüti az óra a hatot és megy megnézni mit mond a telefonján a horoszkópos szarja. Szerintem még egy ilyen idiótát nem hordott hátán a föld, és félálomban hallgatom hogy mit morog szolid medve hangján hogy még az ötödik szomszéd is hallja. Csinálna inkább videot azt valamennyivel csendesebben szokta csinálni. Most azért elég hangos, pedig még húz az ágy hogy visszaaludjak.
Persze, ha hagyna…. De már kora hajnalban itt üvöltözik és kelletlenül ránézek a telefonom kijelzőjére és még hat óra pár percet mutat. Csodálatos, aludtam kicsit több mint négy órát…. Jó, a napi működéshez elég az is.
Mire engem szólongat, már félig ülök az ágyon és a tökvakarás is megvolt. Kókadt varjúként meredek rá a bamba pofájára, és a kérdésre csak felhúzom a szemöldököm.
- Ha bekapcsolsz nekem egy kávét megmondom…. – ásítok egy olyat amit az óriáskígyók is megirigyelnének. Nem nyelem le Maximot egyben és nem is akarom, ellenben csíkszemekkel veszem szemügyre a telefon kijelzőt amit persze már az arcomba tolt hogy én is lássam mi a napi szerencsebizbasza.
-Cibórium kehely? Ez honnan a pisából jött bazdmeg – meredek rá mert ez azért eléggé fura és szokatlan tárgy. A vastét már megszoktam és a bogarait is. Meg már azt is tudjuk hogy az a kékmiagecije nem tud repülni miután felgyújtottunk egy egész rétet, mezőt érte. Ch….
-Ch, cibórium kehely. A jó hír h ez is olyan ami a templomban van, de most nem kell tetőt mászni érte….- sóhajtok fel.
- Ez az az aranyszínű köcsög amiből a köcsög iszik miközben faszságok pofázik egy rakás agyatlan sültbolondnak – írom körbe hogy pontosan mi az a tárgy amit keres. Mindeközben remélem már megérzem a kávé szagát és kimehetek érte inni.
Vissza az elejére Go down
Honeyfish


Honeyfish


Hozzászólások száma :
39
Join date :
2018. Nov. 26.

We need a little bumbum Empty
TémanyitásTárgy: Re: We need a little bumbum   We need a little bumbum Empty2024-07-23, 15:52

Úúú jeee a flaszter kréta, a flaszter krétaaa... vagy béka volt? De lehet hogy répa... Heh, mindegy. Az én verzióm amúgyis mindig mindenből jobb. Alex verziója is sokkal jobb velem, szóval nem mondok ordas nagy faszságot. Meg mondjuk amúgy se. HE-HE. Odébb pakolom azt a nagy bjúti fejem, mégpedig egészen pontosan bele a tefelonomba a napi jóságért. Egészen vidoran rugózok a baszodás nagy ágyam egyik felén, ám mivel bjútiful vagyok és nem eeinesteine, így kénytelen vagyok előkotorni az észt a zsebemből. Tehát áthívom Alexet.. illetve hát hívnám, de ez a mukker megszólal mellőlem. Literálisan kultúrálisan egészen pontosan mellőlem. Gyanakodva elkapom a pléd csücskét és felrántom a seggtakaró alkalmatosságot. Hát mit nem mond! Itt a haverom! Pedig aszittem hattyú...
- Hátte bammeg? Nyalom a hangod, mi faszt keresel már megint nálam? Hiányoztam cuncimókus?
Vigyorgok meglehetősen pofátlanul a képébe és elkapva a buci fejét nyomok egy cuppanósat a feje búbjára. Csak hogy érezze a törődést. Aztán persze finnyásan húzom ki a haját a számból.
- Pfejj de sok szőr van a fejeden te tirpák.
A telefont egészen beleépítem az arcába, igenis nyissa ki azt az irgalmatlanul csipás szemét és segítsen nekem dekódolni. Addig meg bájosan medvés léptekkel kicaplatok a fekete víz gyártó géphez. egy másodpillanatra, miközben töltöm a kávét a gépbe elgondolkodom, hogy mióta vagyok én gondoskodó háziasszony... de a haverom morgós skálája elfeledteti velem ezt a gondolatmentet.
- Mittomén! Istenkirálycsávót kérdezd, hogy a zuniverzum mér ezt köpte mára ki. Amúgy mi a faszom az a ciszterca bizbasz?
Közben öntöm össze a nagy adag feketét, és hozom be neki ágyba... cöhh bazdmeg, már csak egy kötény kéne... puszilna meg egy traktor. Bele is nyomom a kezébe, égesse az ő kezét.
- Ó az fasza! Ha fenn lenne.. tudod mi lenne...
Vigyorgom el magam pillanatokra elmerülve az emlékezés bugyorványos szépségében, majd a további magyarázatra összehúzom a szemöldököm.
- Egy kicseszett giccses pohárról beszélünk?
Pillázok rá a szépen ívelt sűrű szempilláimmal, amit a követőim kurvára nagyon irigyelnek, de HÁ! ez van, fizess előre, iratkozz fel és imádj! Vagy valami hasonló a szlogenem asszem.
-Mikorra szeded magad össze pupák?
Pattanok fel, húzok fel egy fekete pólót meg egy terepmintás térdnacit, és már bújok a surranóba. Há sietni kék! El ne fogyjon!
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





We need a little bumbum Empty
TémanyitásTárgy: Re: We need a little bumbum   We need a little bumbum Empty

Vissza az elejére Go down
 

We need a little bumbum

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Eternity Wonderland :: Játéktér :: Saját elme szülötte vagyok-